Сама

  • 1 158
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 015
Много ми е мъчно, за една моя съученичка бременна в 4-и месец, която съдбата не жали.Другия месец щяха да правят сватба, а момчето трагично загина в селскостопански самолет, който се разби в село Козловец.А тя толкова се радваше, че намери любовта.
Другия месец ще имаме другарска среща и аз си мислех, как двете ще си говорим за бебенцата, които чакаме за началото на Октомври, а сега не знам ако я видя какво мога да и кажа.Тя остава сама да гледа живот и здраве детенцето си, но не по нейно желание.Не знам, как се казва момчето, но нека се помолим и тя и детенцето да бъдат живи и здрави.
Извинявай те, ако Ви занимавам с глупосто, но ми стана много мъчно.Сеге очаквам дете и за нищо на света не мога да си представя какво изживява тя.

# 1
  • Мнения: 2 327
Много е тъжно Cry
Дано приятелката ти намери сили в себе си да продължи. Изгубила е близък, но скоро ще има кой да запълни живота и.

# 2
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
И без да съм бременна, не знам как бих преживяла (отново) такава травма душевна Cry
Не са малко в живота ми такива нелепи случайности, при които съм губила близки хора, не искам вече и да чуя за смърт Sick

Ако имаш възможност подкрепяй приятелката си, не я оставяй сама.

# 3
  • Мнения: 473
Това е ужасно.Аз също имам приятелка която остана вдовица преди 3години детето и беше на на няколко месеца и убиха мъжа и съвсем слу4айно.Това са лошите неща в живота да загубиш близък.Трябва да бъдеш до нея сега много е тежко,но като се роди детенце малко ще и е по леко ще има за кой да мисли.

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
МИсля си, че детето ще и даде сили да продължи.
МОже би децата не са всичко на този свят, но пък са страхотен стимул да оцелееш заради тях.
Желая на това бъдещо майче детенцето й да й даде всичко от което иначе я е лишила съдбата, а след време да намери някой, който няма да измести, но може да замести липсващия татко и мъж!
ЖЕлая й това да е последното такова тежко изпитание!
А ти - просто се радвай с нея за бебето... другото тя ще го усети сама.

# 5
  • Мнения: 1 517
Охх много тъжно  Cryпреди няколко дни прочетох за това  Sad
Дано само хубави и щастливи мигове я засипят от тук на там..

# 6
  • Мнения: 6 315
Много е тъжно! Дано намери сили в себе си и заради детенцето!

# 7
  • София
  • Мнения: 6 477
И аз прочетох преди няколко дни за тази тъжна история. моя приятелка също на 28 години остана вдовица с дете на година и нещо. Но тя наистина успя да пребори мъката и да отгледа детенце, да се усмихва и да продължава напред!
Пожелавам на твоята приятелка също да успее да продължи напред, да намери сили да се усмихне след време и дано има късмет да срещне човек, който да сподели живота си с нея и бъдещото детенце! Кураж и сила!

# 8
  • Мнения: 1 493
Подкрепи я, доколкото можеш ! Сега й е най-трудно , когато се роди бебето ще има много грижи и мъката й ще отстъпи на по-заден план. СЕГА има нужда от подкрепа . Пожелавам й кураж !

# 9
  • Мнения: 2 956
Много тъжно и нелепо за съжаление  Sad
Миналата седмица и един мой приятел трагично загина като остави бременната си приятелка в 6-и месец и едно детенце на 3 годинки сами  Cry
Дано твоята приятелка намери сила да продължи напред и да се радва на малкото ангелче,което чака  Praynig

# 10
  • Мнения: 2 015
И аз си мисля, че момчето поне остави нещо след себе си и тя ще може да се радва на едно ангелче плод на тяхната любов, но все пак е доста трудно.Ще се опитам да и дам подкрепа Hug и се надявам да се пребори с мъката, за да не вреди на бебчо и да гледа само  напред.

Общи условия

Активация на акаунт