Помощ ваксина днес......

  • 560
  • 7
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
днес в 12 часа сме на ваксина или имунизация не знам точно как се казва, но се притеснявам, че малкия има суполки, знам ,че преди това ще ни прегледат ,но аз пак искам да питам ако случайно джипито реши да му я сложи. ТРЯБВА ЛИ????? знам, че трябва детето да е напълно здраво да кажа че сме на 7години.

# 1
  • Мнения: 695
детето трябва да е напълно здраво.най добре отложете ваксинцията за другата седмица например smile3503

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
благодаря, но искам да допълня че в събота звъннах на джипито да я питам точно в колко часа и и казах за това ,а тя ми отговори, че щом няма температура няма проблем, но май ще и откажа.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Аз лично не бих си имунизирала детето при наличие на хрема, даже и лекарят да казва, че няма проблем (което малко ме смущава, де).

По- добре изчакайте да сте напълно здрави. На 7 години се правят ваксините против дифтерия и тетанус (май е без коклюшова компонента), полиомиелитна ваксина, прави се и проба Манту и след отчитане, ако се наложи БЦЖ.

Не е проблем тези ваксини да се отложат във времето до напълно оздравяване на детето!

# 4
  • Мнения: 8 917
детето трябва да е напълно здраво.най добре отложете ваксинцията за другата седмица например smile3503

# 5
  • Мнения: 3 042
Аз лично не бих си имунизирала детето при наличие на хрема, даже и лекарят да казва, че няма проблем (което малко ме смущава, де).

По- добре изчакайте да сте напълно здрави. На 7 години се правят ваксините против дифтерия и тетанус (май е без коклюшова компонента), полиомиелитна ваксина, прави се и проба Манту и след отчитане, ако се наложи БЦЖ.

Не е проблем тези ваксини да се отложат във времето до напълно оздравяване на детето!

 Peace На дъщеря ми именно по тези причини и  отлагах имунизациите, който се правят на 7 г  до 7г5м. Нямаше проблем. Peace

# 6
  • Мнения: 1 033
Днес трябаше да бият на сина ми 3тата ваксина ДТК, но и той е сополив. Обадих се в ХЕИ на докторката, която му я бие, и тя ни каза, че е по-добре да изчакаме и че няма проблем да ни я бият с 1-2 седмици закъснение.
Така че по-добре да изчакате...

# 7
  • София
  • Мнения: 39 744
няма проблем да я отложите малко, докато на детето му мине хремата.

Общи условия

Активация на акаунт