Въпрос за Панадола

  • 1 071
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Искам да ви попитам каква трайнос има панадола след като се отвори.Защото давам за температура на детето Панадол и ми се струва че не спада температурата.Отворила съм го преди 4 месеца.Немога да разбера да не му е минала трайноста.

# 1
  • Мнения: 135
Mislq, 4e nqma ograni4enie za sroka sled otvarqne - v smisyl, 4e stiga da e goden, da e na hladno i da si e bil dobre zape4atan predi samoto otvarqne, ne bi trqbvalo da ima problem... Govori li s lekarq na deteto?

# 2
  • Мнения: 177
Надя спокойно -не му е изтекъл срока .Те обикновенно имат срок по две-три години.Виж на опаковката.Това,че си го отворила преди 4 месеца не пречи.Нали е бил в кутииката .Трябва да е защитено от нагряване и пряка слънчева светлина.Поне два дни трябва да минат за да и спадне Т.Антибиотика не подейства ли,че даваш и Панадол?

# 3
  • Мнения: 577
2 години

# 4
  • Мнения: 255
Благодаря за отговорите.svet baby сега и зъбки ни никнат.

# 5
  • Мнения: 3 042
Държа го с месеци отворин, но в хладилника и нищо му няма. Peace

# 6
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Не се притеснявай, нищо му няма. И аз го държа много време в хладилника. Peace

# 7
# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Вземи си Нурофен,като не си доволна от Панадола.Струва ми се по-силен

# 9
  • Мнения: 660
Срокът на годност отбелязан на опаковката важи само за неотворения препарат , съхраняван при посочените условия . След отваряне се съхранява в хладник до три месеца . Няма да откриете промяна във външния вид и консистенцията , дори и след този период , тъй като тя настъпва на химично ниво . С една дума - основното вещество става неустойчиво , започва да се разпада т. е. препаратът си губи ефективността , а някои от разпадните продукти могат да алергизират по-чувствителните организми .  Peace

Общи условия

Активация на акаунт