Качествени летни дрешки на поносими цени - къде в София?

  • 765
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 301
Момичета, някой знае ли къде може да се намерят качествени летни дрешки на поносими цени - тениски, панталони , гащеризони. До Люлин и Надежда няма да стигна, така че казвайте за другите райони.

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Не е лошо да уточниш какво разбираш под поносими цени.

# 2
  • Мнения: 1 214
Склад на едро и дребно до болница Вита.От там зареждат магазините.Има много сладурски неща.

# 3
  • Мнения: 135
На бул.Стамболийски близо до Тина Киркова в магазин Комес имаше намаление миналата седмица на летни дрешки-нямаше голям избор.Аз купих тениска за 2лв. къси панталонки за 2лв.и шапка за лятото.

# 4
  • Мнения: 4 668
В "Бокал" има много хубави дрешки , гащеризончета , комплекти , блузки и всякави др. Хубави модели са , цветовете са приятни и има голям избор и всякакви номера . Аз купих на малкия от магазина им в " Иван Вазов " комплект гащеризон с блузка и шапка за 20лв. Тези дни пак ще отида .

# 5
  • София
  • Мнения: 301
За Бокала знам, но другите две места ще ги проверя. Благодаря!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 164
Вчера бях в Бокал и абсолютно нищо не ми хареса  Rolling Eyes. Комплектите за момиченца бяха в много убити цветове.

# 7
  • Мнения: 4 668
Е , аз имам момченце и не съм обърнала внимание на "дамските" дрешки !  Laughing

# 8
  • София
  • Мнения: 396
PrincesaDundesa, а къде е точно този склад до болница "Вита"? Можеш ли да ми дадеш примерни цени на нещо?

Общи условия

Активация на акаунт