За сезонните разпродажби

  • 2 590
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Мисля си днес за разпродажбите. Не че им е време...
четох, че покрай разпродажбите в чужбина страшни неща се купували!
Качествени, евтини, страхотни! Да ни завидят просто в България, дето си  нямат сезонни разпродажби.
Моето лично мнение е, ако не купиш нещо първите дни, след това  магазините  почват да прочистват  боклука.
Хората купуват хаотично, блъскат се като овце...
Моя опит е малък  и каквото съм купила е пълен боклук.
пуловера от 'марковия' Бенеттон се скапа точно на първото пране имам и един панталон от миналото лято от марковия Макс Мара, който изхвърлих вече.
Вие колко ( и какво ) пазарувате на разпродажба?

# 1
  • Мнения: 7 837
Не пропускам да си купя някоя маркова дрешка, когато е на 50-60% разпродажба. Досега не съм попадала на нещо некачествено. Същото е и с бельото.
Редовно следя за разпродажби и няколко онлайн магазина  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 7 430
Аз купувах преди, сега много по-рядко се вреждам някой да ме закара до центъра, понеже тук в квартала сезонните разпродажби са повече за индийци Mr. Green
Купувала съм си най-вече готини обувки (мания ми е) от такива разпродажби, а дрешки по-рядко, все Миро намазва повече Peace
За сега всичко, което съм купувала си е струвало парите  Laughing

# 3
  • Мнения: 2 006
Много обичам да пазарувам на разпродажби-почти никога не копувам дрехи на пълна цена Simple Smile
До сега не съм имала разочарования, основно пазарувам от мекс,есприт,мис сиксти и понякога от бенетон, но основно за детето Simple Smile
Аз тук така и не разбирам кога започват намаленията, защото магазините които посещавам винаги имат щандове с намалени дрехи и винаги има нещо, което е шито замо за мен Joy
Харесвам и нещата на ХМ Simple Smile
Не съм забелязала обаче някой да пазарува хаотично (освен в магазина на Манго в БГ hahaha) , а там нещата са наистина от боклук нагоре.

# 4
  • Мнения: 2 952
Купувам ,я!Рядко ,но купувам от разпродажби(сезонни).Обувки съм взимала..., слънчеви очила....много готини работи, просто е края на сезона...ние  живеем на центъра и съм шпионин!Всеки ден с малкия сме на разучаване...и после на парк!Така ,че .... smile3508

# 5
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Обожавам разпродажбите и даже тези дни много ме е яд, че на зимните не накупих нещата, които трябваше за България, ами сега търсих, ама нямаше нещо по-евтино. Винаги съм попдала на качествени неща, но при мен проблема е с мярката. Около моята мярка винаги свършват най-бързо и трябва да се дебне. .....Иначе е вярно, че тук винаги има по някой и дриг рафт с намалени неща. Маркетингова политика, че хората се хващат. Включително и аз. Confused

# 6
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и преди съм казвала, че тук има много и не само сезонни намаления. понякога се чудя кой копува по другото време.
трябва да ми трябва или много да ми хареса за да купя от марков магазин без намаление Mr. Green.
 най-голямото ми "постижение" е една сладка чантичка на Еllen Tracy . цената и беше 130$ (които посмъртно не бих дала за чанта), а я взех за 30$ Laughing

# 7
  • Мнения: 7 803
до сега не съм попадала на боклуци  Crossing Arms

# 8
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И аз като Белев по4ти никога не купувам на пълна цена  Wink
А по време на намаленията, стокоте са по-евтини и от България!

# 9
  • Мнения: 650
Леле тази тема само за мен Mr. Green Това което съм чувала за Европа и от приятелки за БГ -изобщо не може да се сравни със Щатите като цена и качество. Нещата съм ги проучила отвсякъде и никога няма да си купя нищо на редовна цена вече-няма нужда от сезонни разпродажби-тогава не са наи-добрите цени-на другия ден ако идеш там си вече сам в магазина и цените още по ниски-наи-голяма е далаверата тук след коледа понеже нова година я нямат за нищо и след като мине коледата има едни 4-5 ден кадето можеш за цяла година да пазаруваш.  Както и да е, никога досега не ми се случвало да взема боклук след като разбрах за какво става въпрос. Освен това тук има и магазини които не са втора употреба, а просто като мине сезона от наи скъпите магазини се изчистват в тях да заредят отново и там всичко отива на 60-70% и са чисто нови. Но наи-голямия удар е да попаднеш на разпродажба на скъп магазин -понякога има 80-90% е тогава е право в десятката. Само няколко примера- не знам за мен това си е добре -есествена кожа яке, малко тип сако -абе страхотно - 35 долара, на детето купих скоро блузки за лятото от ошкош за под долар, купих му и комплект беше яке зимно, с блузка с дълъг ръкав и панталонче пак оттам всичкото за 7 долара, и мога да продължавам... и са страхотно качество. И пак да си доида на думата бях купила панталон на свекито-от фина вълна с подплата беше 8 долара и тя самонадеяно го пусна в пералнята с програма за белъо-още ме е яд -а тя си мисли че е некачествен Mr. Green че като го изпрала и нещо се събрал Mr. Green И така когато мога посещавам ГАП. Гесс и там страхотни неща има , но да улучиш момента иначе и отрязват главата от кръста. Аз нямам много време да ходя по магазини и затова като улуча купувам за напред Laughing Освен това се ориентирах и в цените  като видя нещо неописумо евтино-аиде и после в гаража всичко е на рафтчета до тавана... А сег аси нося дрехите от редишната бременност, но иначе не са много местата и цените мама-миа, но намерих аз наи-скъпите магазини-успях да ги издебна разпродажбите и там ето ти панталонче за 4 долара, блузка за 5 и така. И става въпрос за дрехи по офоциални че не мога на работа да ходя с каквото дошло, малко по костюмирана трябва да съм Laughing Като си спомня преди години в БГ как мъчех маика ми да ми шие-сега -хи-хи какво шиене братче-те са без пари нещата. Като гледам колегите ми как се смачкват когато жените им ходят по така наречените разпродажби и после се тюхкат как имат 4-5 хиляди на кредит карти направо им се чудя...

# 10
  • Мнения: 2 959
....понякога се чудя кой копува по другото време.....
И аз винаги съм си задавала този въпрос и дали има някои които купува на пълна цена?!  Thinking Но опита ми показва че има. Много от местните ми познатите не разчитат на разпродажбите. Но аз не съм на тяхното мнение. И защо като ако нещо не ти харесва после спокойно можеш да го върнеш да не си купя нещо с намалена цена. Peace

# 11
  • Мнения: 210
О....МНОГО обичам разпродажбите.Видя ли нещо хубаво и намалено
мое е няма мьрдане.Миналият ден например купих кувертюра за спалнята/ страхотна е/ от $130 на $20 #Crazy #Crazy

# 12
  • Мнения: 456
Да, купувам, но и на редовни цени купувам. Когато ми хареса нещо, го купувам, независимо от това дали е на разпродажба или не.  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 370
Попадала съм няколко пъти на разпродажби, ама много рядко съм взимала на 50% или повече намаление

# 14
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Само аз ли не мога да ги улуча тия разпродажби? ooooh! Кивито, къде ги тез евтинии, бе?

Общи условия

Активация на акаунт