Дайте идея за по-спокоен сън!

  • 1 273
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 428
Смея да твърдя ,че с моето бебе до този момент сме нямали никакви главоболия!-Нямала е колики,спи непробудно цяла нощ,не плаче,хапва си ,а бе супер бебе LaughingНо.......,от 3 вечери положението е просто нетърпимо!Уж заспива,но в един момент започва едно бясно въртене и преобръщане,докато не застане  по корем.Когато я обърна ,тя пак започва да се мята и да нервничи,докато не се обърне по корем и не започне да си блъска натежалата(понеже и се спи) глава в леглото!Та нямаме 5 мин пълноценно спане!Всичко се повтаря отново и отново....Притеснявам се за нея,нали е опасно  ,ако спи по корем да не се задуши?!А и като гледам как си сплесква муцунката и ми е жал! CryНе знам какво да правя?! Rolling EyesАко на някой му се е случвало нещо подобно с бебчето нека пише!Благодаря предварително Hug

# 1
  • Мнения: 27 524
Темата ти май не е за тук,обърни се към форума Майки бъдещи и настоящи  Peace

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 newsm78На 7 месеца и да я вържеш, докато не застане както иска няма да миряса.Опасно е по корем за новородено, но на възръстта на твоето дете няма какво да направиш.Остави я да спи така и вие спете спокойно.

# 3
  • Мнения: 428
Темата ти май не е за тук,обърни се към форума Майки бъдещи и настоящи  Peace


Когато я пуснах се усетих,че е станала грешка Embarassed!Извинявам се и моля модераторите да я преместят! Hug

# 4
  • Мнения: 27 524
Не за друго,но тук малко отговори ще получиш  Sad

На моето диване пък сложихме нормално лелго,а не кошарка и той спи настрани и разбира се,че се заклещва между двете тесни стени и сега пак е в кошарка и не знам какво да го правим.Не може да го отучим,както и вие,какво да му обясниш? Нека си спи по корем,няма й нищо,не е толкова малка.

# 5
  • Мнения: 1 059
newsm78На 7 месеца и да я вържеш, докато не застане както иска няма да миряса.Опасно е по корем за новородено, но на възръстта на твоето дете няма какво да направиш.Остави я да спи така и вие спете спокойно.
И дебния на 7 месеца се въртеше като шило докато си мари мято което му е удобно

# 6
  • Мнения: 1 629
Спането по корем е опасно за новородени, както ти е казала Биляна. Остави я да спи както и е удобно.

# 7
  • Мнения: 2 220
И на синът ми му е по-удобно от известно време да спи по корем. И аз предпочитам да е по гръб, но нищо не мога да направя и го оставям. Той е вече голям, може да си вдигне главата...

# 8
  • Мнения: 1 489
Да наистина е остави да спи както й е удобно.Нашата пък не искаше да спи на лявата страна,а само на дясната и по корем.Сега се върти като шило.

# 9
  • Мнения: 428
Проблема е такъв,че се завива и с одеалото през глава CryТози навик и е отдавна,само че тогава спеше само по гръб!И никога не заспива без 2-те си малки възглавнички,които допълнително ме притесняват от това прословуто задушаване!А когато и ги дръпна,се буди.....Просто трябва да е затрупана от всякъде.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Проблема е такъв,че се завива и с одеалото през глава CryТози навик и е отдавна,само че тогава спеше само по гръб!И никога не заспива без 2-те си малки възглавнички,които допълнително ме притесняват от това прословуто задушаване!А когато и ги дръпна,се буди.....Просто трябва да е затрупана от всякъде.
Simple SmileАми като толкова те притеснява одеалото, сложи я в чувал.Моето дете така спи и не ставам да го завивам.А дали се е завила през глава като е по гръб, или по корем.....не виждам разлика. ThinkingА защо на толкова малко дете си сложила възглавници, а да ти се скарам сега Simple SmileКупи една на Чико против задушаване, щом толкова си се притеснила.И един съвет, не се вманиачавай така.Детето ти със всеки изминал ден ще расте и ще открива нови неща.Не можеш 24ч. да си плътно до него занапред.Все пак хората имат иснстинкти за самосъхранение и както са казали, ако има нещо да става-ще става.
Поздрави и дано се наспите тази нощ всички  bouquet

# 11
  • Мнения: 817
Ние имаме подобен проблем,но неиска да спи по корем,а просто неможе да си намери място и ставаме през 30 мин.мога да си представя на теб какво ти е!Съвет немога да дам,но защо непробваш да махнеш тези възглавнички и да я оставиш по корем наистина,щом и е удобно,но все пак ти си знаеш може би така пак няма да можеш да спиш,но този път от притеснение.Ееееее много ти помогнах-няма що!
Но аз ако знаех какво да се направи по въпроса за по-спокойния сън нямаше да съм на твоя хал Embarassed

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Момичета, защо не ги оставите да си се въртят?!Александър се върти постоянно, удря си главата в решетките, но не се буди.Не знам как му издържа главата, но нямам и намерение да седя до него с въздушна възглавница под ръка за да го предпазвам от удар.Всички деца се въртят.

# 13
  • Мнения: 1 629
Момичета, защо не ги оставите да си се въртят?!Александър се върти постоянно, удря си главата в решетките, но не се буди.Не знам как му издържа главата, но нямам и намерение да седя до него с въздушна възглавница под ръка за да го предпазвам от удар.Всички деца се въртят.
newsm10 Точно така, и за спалният чувал също подкрепям. По-спокойно го давайте, вече не са толкова малки бебчета Wink

# 14
  • Мнения: 428
Момичета, защо не ги оставите да си се въртят?!Александър се върти постоянно, удря си главата в решетките, но не се буди.Не знам как му издържа главата, но нямам и намерение да седя до него с въздушна възглавница под ръка за да го предпазвам от удар.Всички деца се въртят.
newsm10 Точно така, и за спалният чувал също подкрепям. По-спокойно го давайте, вече не са толкова малки бебчета Wink

Тя спи в сп.чувал,но и с олекотена завивка.Просто вечер изстива много.А що се отнася до възглавниците-не може да заспи без тях!Трябва й нещо ,в което да й се опира главата,т.е.-добро уплътнение.А бе голям чешит е!

Общи условия

Активация на акаунт