болки в дланите

  • 2 046
  • 6
  •   1
Отговори
  • видин
  • Мнения: 358
здравейте,
много ме болят ръцете в китките ,дланите и върховете на пръстите.
вече съм 33 гс,но това е още от преди петия месец.
има ли някой друг с такива проблеми и как моге да облекча това положение- нощем направо не мога да спя.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Не знам дали е същото, но моята кръстница имаше същите оплаквания, продължиха и след раждането. Оказа се начало на остеопороза, като причината е изчерпване на калция в организма й - тя до последно отказваше да пие витамини и добавки за бременни  Confused
При всяко положение е хубаво да те види лекар. На нея й изписаха нещо за мазане, което облекчава.

# 2
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
И аз имам същите болки. Дори съм решила да се изследвам, защото дълго време продължават  Sad. А при теб болката изостря ли се като се влошава времето?

# 3
  • Мнения: 201
Не съм компетентна по вашия проблем, но с най-добри чувства искам да ви кажа да си купите суров сусам и да ядете по 1 ч.л. на ден. Незнайно защо не го пише по книгите, но в сусама има много голямо съдържание на калций. И при всички положения се консултирайте с дофтора, наблюдаващ бремеността. Ето тук също се говори за калция.   bouquet

# 4
  • Мнения: 13
и МЕН МЕ БОЛЯХА НЯМА НИЩО ПРИТЕСНИТЕЛНО ЧЕТОХ В ЕДНА КНИГА КАКВО ТОЧНО Е НО НЕ СИ СПОМНЯМ .КАТО РОДИТЕ ВСИЧКО ИЗЧЕЗНАВА КАТО С ВЪЛШЕБНА ПРЪЧИЦА

# 5
  • Мнения: 7 186
Мен ме боляха дланите /по- точно ставите/ в 8- 9 месец. Особено сутрин беше ужас докато си раздвижа пръстите. Close След раждането всичко се оправи.

# 6
  • видин
  • Мнения: 358
благодаря за съветите.
болката се изостря нощем и не се влияе от времето.
през деня пръстите ми са направо безчувствени. лекарят ми казва ,че това не е опасно и като родя щяло да изчезне още на втория ден, но мен много ме тревожи. нощем не мога да спя!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт