Капки за нос - бременна със синузит

  • 1 249
  • 3
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
 Sad

Моля да ми препоръчате капки, които сте ползвали по време на бременност. Мъчи ме в момента един синузит и едва дишам...Вече съм в 4 месец, ако тази информация има значение Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 7 640
виброцил, мукосептонекс, всичко, без ефедрин и производни- т.е. без бързоотпушващите.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Мерси, чаках с нетърпение отговор и сега веднага ще тичам до Хаптеката, че е голяма мъка Wink

# 3
  • Мнения: 1 559
   Аз имам хроничен синузит,който по време на бременността се обостри 3 пъти ooooh! Пробвай да си слагаш мед или масло в ноздрите (вариантът с меда е по-неприятен, но наистина действа), инхалации със сода и лайка, торбички морска сол - топли колкото можеш да понасяш без да се изгориш - върху синусите, Стеримар в носа...Това са по-безобидните и безвредни варианти. Иначе капките -  Виброцил (не съм сигурна дали се препоръчват за бременни), а хубави таблетки с етерични масла,които лично на мен ми помагат, са Геломиртол и Синупрет. Аз последният път се излекувах  с хомеопатия,  бях изтървала от контрол положението и беше станало страшничко Rolling Eyes Най-добре е да се консултираш  с опитен класически хомеопат. В случай,че нямаш тази възможност, пиша ти какво ме избави от синузита мен последния път - Боаронски препарати: Hepar Sulfuris CH 15 + Pyrogenium CH 9. ще се разровя за дозировката в случай,че те интересува.
   Бързо оздравяване!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт