Формички за сладки за Великден?

  • 4 278
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 182
Харесах си рецепта за Великденски бисквитки,но нямам формички.От къде да си купя,някой виждал ли е и къде Hug

Последна редакция: пн, 31 мар 2014, 14:23 от Адри́

# 1
  • Мнения: 1 708
И при мен беше голям проблем да си намеря,но най-накрая успях.Но за по-голямо разнообразие си купих и пластмасови формички за пластелин,които ги продават в едни кутии във всяка книжарница или магазин за детски играчки! Peace

# 2
  • Мнения: 4 116
Какви трябва да са формичките?
Аз наскоро си купих от ХИТ бели пластмасови - цвете, звезда, сърце, елха, заек и пате. Това беше комплекта. Цена към 3-5лв...не си спомням точно.

# 3
  • Мнения: 1 182
Ами бисквитките които си харесах са във формата на яйце,пеперудка и пате.Ще мина до някоя книжарница,не се бях сетила за тези форми за пластелин. Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз мисля да мина тези дни през Джъмбо да разгледам и после ще пиша.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 546
Аз също мисля , даже вероятно още утре  Mr. Green, да ходя до Джъмбо. наизвадих и Великденските украси ама да си купя и нещо ново и най-вече за формичките. Ходих преди около  Rolling Eyes 2 или 3 седмици и още седяха коледните.  Whistling

# 6
  • Мнения: 931
Не знам дали е подходящо да дам линк в продавалника , но аз си поръчах ето тези форми от една мацка там и са на много добри цени.





Има и други форми - пеперуди, цветя и ....
Който иска ще дам координати на лично Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2
Може ли координати на лични?

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 133
и аз писах на Пепита ,но още нямам отговор

# 9
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, ако искате аз ще ви дам координати, но за съжаление момичето ми писа, че формичките са свършили  Sad

# 10
  • Мнения: 86
Формички има в Джъмбо,Комо,Кауфланд,Лидъл,Икеа,навсякъде,дори и в магазините по 1лев.Обиколка му е майката.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 133
А в Джъмбо с какви фигурки са???

# 12
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз ходих вчера и за съжаление нямаше великденски формички за сладки. Аз търсих яйце - нямаше. Иначе има всякакви човечета, пеперуди, зайчета и т.н. Зависи какво ти трябва  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 546
Аз също посетих Джъмбо и се надявах да намера но...уви - нямаше.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 010
В крайна сметка някой успя ли да намери формичка яйце в София?

Общи условия

Активация на акаунт