Зачервени очи

  • 1 190
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Мами,не знам какво да правя вече и съм много отчаяна:(Ходих преди една седмица при Д-р Холевич за лазерно лечение на едното око.На същото имах зачервяване като спукани капилярчета,които си стояха на едно и също място и бях решила,че след лазера ще изчезнат.Мина една седмица и окото ми си е все така зачервено и то на същото място.а тези дни нямам на кой да оставя Криси и не мога да отида на лекар:(Капя си Визин,ама то не помага.На някой да му се е случвало същото и да знае капки,които мога да използвам,за да се поопправя малко докато мога да отида при Холевич? Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 39 717
Аз съм ползвала само Визин, понеже хич не си доспивам и понякога съм като електроженист в очите.
При теб обаче може да не е просто зачервяване от преумора и т.н.
Има ли възможност да звъннеш по телефона на Холевич и да направиш консултация? То аз съм против всякакви консултации по телефона... друго си е ф2ф контрола.

# 2
  • Мнения: 7 640
според мен спри Визина, може да си развила привикване. Препаратът не е безобиден при честа употреба, прочети листовката.
Лазерът за какво е правен

# 3
  • Мнения: 330
Лазерът ми е правен,защото има вероятност от отлепяне на ретината...А с Холевич разговори по телефона няма.Попринцип вдига сестрата.Ако стане ще си уредя час за утре,а бебка ще я заведа в кафето на майка ми.На таткото ме е страх да я оставя,че ако се задави надали ще се оправи Sad

# 4
  • Мнения: 7 640
слагаха ли ти контактна леща по време на манипулацията и къде те обреботваха- в МА или в Светлина

# 5
  • Мнения: 330
Преди месец ме гледаха с Голдманн в Светлина и Д-р Холевич ми каза,че е нужна лазерна манипулация.Преди лазера ми сложи нещо на окото(сигурно е това)и го въртеше докато обработваше с лазера...

Общи условия

Активация на акаунт