Подходяща ли е Активия за малки деца?

  • 7 837
  • 42
  •   1
Отговори
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много хора са резервирани към продуктите на Данон. Но пък в киселото мляко полезното са живите бактерии, каквито е отбелязано на кофичката че има. Какво мислите? Бихте ли дали Активия на децата си?

# 1
  • Мнения: 12
да разбира сеаз отгледах голямата си дъщеря с данон и съм доволна,но все пак това е мое мнение

# 2
  • Мнения: 12
пък и в днешно време можем ли да бъдем сигурни кое е полезно и кое не

# 3
  • Мнения: 1 413
Синът ми имаше много запечено стомахче като по-малък. Решавахме успешно проблема с активия, но след като навърши 2 г. и то по няколко лъжички. Иначе жива закваска, доколкото гледах в едно предаване, след изследване е установена в млеката Елена и Здравец. Ние купуваме Елена.

# 4
  • Мнения: 154
Аз давам на Лара Активия и то доста отдавна. Тя си е все със запек, но за съжаление и тя не и помага.  Cry

# 5
  • София
  • Мнения: 498
Яко консерванти - за да издържа толова дни , какво означава това !
Аз бих дала на по късен етап.

# 6
  • Мнения: 6 390
Аз давам на малката АКТИВИЯ, но не заради запек... иначе купувам само продукти на Данон

# 7
  • Мнения: 3 042
На малкият не бих дала Активия на този етап. Не знам дали може или не може, но не смятам ,че ще му е много полезна. На Данон му давам понякога само Данисимо йогурт само такова кисело мляко иска да яде.

Кисело мляко на Данон не купувам. Предпочитам Верея и Пършавица - те уж съдържат само краве мляко и жива закваска,  newsm78ама знае ли човек. Такова кисело мляко давам и на дъщеря ми, и на синът когато ядеше кисело мляко.

# 8
  • Мнения: 1 489
Аз давам на Лара Активия и то доста отдавна. Тя си е все със запек, но за съжаление и тя не и помага.  Cry
На нас също не ни помогна.

# 9
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Продуктите на Данон за мен са табу

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
Лично аз ям Активия много. Не заради някакъв стомашен проблем, а просто, защото ми харесва. Малката е хапвала няколко пъти Активия с круши. Не виждам какво толкова е страшно, ако дадете на децата просто да кусат  newsm78

# 11
  • Мнения: 46 477
Не. Нито "Активия", нито нещо друго на "Данон".
За мен най-добрата марка е "Борчвор", давам 3.6% и не изпитвам нужда да го заменя с друго.
Иначе тя би яла всичко, щом има нещо в лъжицата, устата е отворена  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 4 187
Давала съм 2-3 пъти Активия с мюсли, нещо не и допадна. Тъй като не съм фен на марката, ще се въздържам и за напред!
Не мисля, че е подходяща за малки деца, но специално този продукт, лично на мен , много ми хареса , затова предложих и на детето  Rolling Eyes

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз винаги съм предпочитала кисело мляко Елена (може и Здравец; струват ми се най-истински). Но не знам защо е негативното отношение към Данон, какво й е на тази марка? newsm78 Опитвала съм кисели млека и с по-неестествен вкус (например свекърва ми прави тарарот с Родопея, който аз не мога да ям- толкова ми е сладникаво и безвкусно това мляко и изобщо няма вкус на кисело Sick). Голяма трайност имат и други млека (които уж нямат консерванти, а е постигната висока бактериална честота и се развалят по-бавно). Та ако може някой де ме "светне"...

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
И аз давам понякога Активия, а всеки ден яде Данон (На Баба). На мен ми харесва, а тя сигурно би яла почти всяко мляко, но най-много 1-2 пъти да сме купували друга марка, ако е нямало Данон.
И аз не разбирам какво й е на марката, на капачката на Баба пише буквално: Краве мляко, жива закваска с Лактобацилус Булкарикус.
В Данон Фамилия освен тези 2 съставки има и сухо мляко.

Общи условия

Активация на акаунт