Запек на кърменото ми бебе?!

  • 732
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 559
Досега не сме имали подобен проблем. Тоди си акаше като новородено до захранването му преди месец (беше на 6,5 месеца). След което разреди изхожданията до един-два (понякога и три) пъти дневно, но почти не е пропускал ден без да напълни памперса. Преди 12 дни му избиха пъпки от варицела,т.е. от днес се води,че вече не е заразен - споменавам го в случай,че има някаква връзка със запека, въпреки че не ми се вярва. Беб не е акал днес 5ти ден вече Shocked Случва ни се за втори път - предишното му изхождане беше на 6тия ден Shocked Тогава го изчаках да успее да се справи сам, но наистина много се изтормози Confused Днес вече 5ти ден чаакаам организъмчето да се справи самичко, но виждам, че се напъва, нервен е, приплаква Sad Днес въведох сини сливи към обяда - пюре от круши. Иначе втори ден сме само на круши като твърда храна, предишните 3 бяхме на круши+ябълки Rolling Eyes Бих дала овесени ядки, но глутенът ще го въведа по-късничко. Какво да правя? Струва ми се ужасно брутален методът с термометъра и не ми се прибягва до него. В краен случай ще дам дуфалак, ама ако мога някак си да го избегна newsm78 Имате ли идея за хомеопатично лекарство помагащо при запек? Дайте съвет











# 1
  • Мнения: 5 228
Има един разхлабващ бебешки чай - Блевит Л, при дъщеря ми много помагаше и освен това е вкусен.

# 2
  • Мнения: 1 559
Фукла, много ти благодаря! ще пробваме с него, въпреки че не знам дали ще успея да накарам дребното да пие чай - то не пие нищо с биберон, неразливащата се чашка с накрайник все още не знае за какво служи и само си играе с нея, а пък ако пробвам да му дам с лъжичка, ще се ядоса като разбере,че не е нещо за папане Rolling Eyes Но ще опитам и трите варианта преди дуфалака Wink

# 3
  • Мнения: 1 983
Ако и ти имаш запек е напълно възможно да има и той, а иначе чаят Блевит е добър, за крушите и сините сливи знаеш, яж и ти все пак, за да приема и чрез кърмата
успех Peace

# 4
  • Мнения: 8 585
Засега не давайте нищо на детето "против запек" (какъвто няма). Осигурете малко повече от обичайното течности и всичко ще е наред след ден, два.

"разхлабващ бебешки чай - Блевит Л"->>няма нужда от такива неща!

Общи условия

Активация на акаунт