Какво давате за следобедна закуска на 2 годинки ?

  • 610
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 418
Това е въпроса ми интересуват ме идеи за разнообразие . Тъй като сме от злоядите поне да събера от опита ви и да пробвам . Моите вариации кремове и каши отказва . Ядем плодови пюрета  с бисквита или кисело мляко , чат пат нишожно парче кашкавал или филе .

# 1
  • Мнения: 46 492
Към днешна дата редувам тези:

Грис + 1 мерителна лъжица мляко за след годинка + масло + сиренце.
Овесени ядки + 1 мерителна лъжица мляко за след годинка + масло + сиренце.
Овесени ядки с пасиран плод.
"Тутманик" от грис.
Кисело мляко с бисквити.
Кисело мляко с пасиран плод.
Натурално кисело мляко.
Тиква.
Домашна баничка.
Препечена филия с кашкавал.
Плодова салата.
Макарони.

 Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 489
Онзи ден й правих пастет:1 яйце,малка сирене и масло ги разбърках и го намазах на филия.Много й хареса.
Понякога давам и филийка намазана с топено сирене и маслини.
Плодове.

# 3
  • Мнения: 4 187
Макарони на фурна
Мюсли с мляко и плод
Мляко с ориз
Кифличка ( кроасан ) с кисело мляко

# 4
  • Мнения: 2 910
Досега й правех грис и нишестета, но вече ги отказа и аз съм в чудо какво да й давам. Макарони и овесени ядки не иска Rolling Eyes Засега спасявам положението с разни вафлички и кроасанчета, но не може само такива неща да яде.

# 5
  • Мнения: 27 524
щом е злояда,пробвай да й правиш разни интересни закусчици.Поне на мен баба ми така ми правеше - малки кръгли банички или триъгълни пирожчици със сирене и яйца.Или кифлички-човечета и после ги ядете и играете - ръчичката,краченцето  Joy .Или й правиш къщички от хляб,масло и сиренце,такива малки нещица и децата се подлъгват и ядат.Успех

# 6
  • Мнения: 3 334
Давам й предимно сандвичи,със сирене и яйце,кашкавал,пастет,принцеси,понякога с конфитюр,пудинг,кифла,плодове!

Общи условия

Активация на акаунт