искам да махна бемка, къде в Пловдив

  • 1 174
  • 11
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
на гърба, точно по средата, там където постоянно ми я закача сутиена имам бемка колкото малко бобено зърно ,и от дни забелязвам че расте и на допир ме боли. бих искала да я махна, но се притеснявам от последствията и не знам към какъв доктор да се обърна и къде в Пловдив ,ако някой може да ми помогне.

# 1
  • Мнения: 1 102
Аз имах голяма бенка на лявата гърда,която по време на бремеността потъмня и реших да я махна.Намерих хирург който работи в МУ "Св.Георги" който приема и частно.За 15 мин. ми реши проблема.Струваше ми 80лв, но не чаках.Ако искаш ще ти дам координати.

# 2
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
ще ти бъда благодарна ако го направиш,но и да ми кажеш как става ,боли ли и др...

# 3
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Ето тук: http://www.ala-bg.org/Estetic_1.htm
Доц Анастасов е е много добър хирург и свестен човек, а това е нещо дребно и сигурно няма да се наложи да стоиш в болница. Както виждаш на сайта си е описал разните видове операции за разкрасяване заедно с отрицателните им страни.
Оперира детенцето ми, имаше цепнатина на небцето, ние сме от София, но заради него ходихме в Пловдив и сьм много доволна. Мога да кажа само хубави неща.

# 4
  • в баира
  • Мнения: 861
Аз имам такава бенка на гърба. Опасно ли е ако я оставя?

# 5
  • Мнения: 9 063
Понякога не се касае само за естетическа корекция... според мен трябва да се консултираш с онколог, все пак това е бенка. Той ще прецени дали е безопасно да се махне. А щом те боли и расте, още по-наложително според мен е да отидеш на лекар. Успех и не се притеснявай, просто понякога е по-добре да се мине по дългия, но сигурен път  Wink

shenevski, драго ми е да видя още една смолянчанка тук  Blush

# 6
  • Мнения: 490
Когато нещо не ни пречи не трябва да се пипа , но при положение , че расте и те боли трябва да се консултираш с онколог дерматолог!Мой роднина имаше такава на врата си , която се търкаше във яките на ризите му и в един момент започна да расте и да го дразни -като щипане , не болка и отиде на онколог и се установи меланом(карцином) , но добре , че беше навреме и сега няма проблем!

# 7
  • в баира
  • Мнения: 861


драго ми е да видя още една смолянчанка тук  Blush
В смолянската тема ще намериш още!

# 8
Здравей Nameika,моя позната по същия повод ползва услугите на Д-р Ваня Балева-хирург,давам ти телефоните и може да звъннеш и да я разпиташ подробно.
GSM:0887943756
сл.тел.032/653527

# 9
  • Мнения: 3 216
И аз имам такава бенка,но по-добре не я пипай преди да направиш подробна консултация сьс спциалист,защото това,че расте и те боли  Thinking

# 10
  • Мнения: 9 063
В смолянската тема ще намериш още!
да, ама аз там не влизам, щото не се вмествам много в картинката, още не съм мама  Blush

Извинявам се за разводняването на темата Embarassed

# 11
  • Мнения: 1 598
Може да отидеш за консултация в онкодиспансера на ВМИ. Намира се на бул. Васил Априлов.Мисля че сградата беше зад патоанатомията ,но на входа може да те опътят. Също така може да се консултираш и в кожния диспансер /сега се намира до кино Въстаник в Кичука/.

Общи условия

Активация на акаунт