ДАите съвет относно кремове и разните му там мазила

  • 467
  • 3
  •   1
Отговори
  • Spain
  • Мнения: 3 750
зна4и никак не съм веща в тези неща Simple Smile
 ето в краина сметка успявам да сваля малко килца след бременността и раждането - за 5 месеца свалих 13 и наскоро запо4нах да се питам какво трябва да си купувам . какво ще ми препоръ4ате вие .за запазване на еласти4ността на кожата , за предпазване от увисване на едни и други места . казвайте предпо4итаните от вас продукти и за какво ги използвате конкретно .
благодаря предварително  Hug

# 1
  • Мнения: 2 936
ами кремове против стрии,стягащи лосиони за тяло.аз имам мляко за стягане на "гарниер" и за стрии на "Лореал" не са лоши но не ги ползвам често-досадно ми е да се мажа Crossing Arms за стрии-има на,Галеник,Ейвън,Виши...и т.н.ползвала съм и Нивеа,Орифлейм...бебешките фирми-Мустела и Чико.важно е да има постоянство Grinning

# 2
  • Мнения: 485
Ако ти трябват само за запазването на еластичността и против увисване на кожата  - значи трябва да се ориентираш към стягащите продукти. Такива имат Дева, Дав, Леокрема, Орифлейм, Ейвън и много други марки. Всеки е ползвал различни продукти и е доволен от различни продукти - това е строго индивидуално.

Има също и различни марки стягащи душ-гелове , които също действат индивидуално. Трябва да решиш какво точно искаш и на какви пари и да пробваш върху себеси какво ще ти действа добре, за резултата който ти трябва.

Ако напишеш по-конкретно дали предпочиташ някоя марка продукт, или до какви пари, или дали само за стягане или ти трябва и за стрии или пък за целулит, а също и дали кърмиш, защото повечето продукти имат съставки които не се препоръчват при кърмене и т.н. - то тогава ще можеш да получиш по конкретни отговори.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 936
Искам да похваля крема на Vichy против стрии. Ползвам го от събота, а релефа почти изчезна. Стриите ги има, разбира се, но поне корема ми не е така гадно сбръчкан.
Въпреки че в листовката му пише, че за изчезване на вече появили се стрии е необходимо крема да се ползва поне 2-3 месеца 2-3 пъти дневно.
Смятам, че моите ще се заличат доста по-рано и съм много доволна  Hug А хич не вярвах на разни мазила за заличаване на стрии...

Общи условия

Активация на акаунт