На море в Черна Гора и Хърватско

  • 16 757
  • 11
  •   1
Отговори
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Момичета, с мъж ми правим планове за почивка на море, от България. Аз имам идея за нашето Черноморие, но пък той си е навил да отидем до Черна Гора. Обаче нямаме познати ходили на море в Черна Гора. Дали случайно някой от вас не е ходил на там или пък да е чул отзиви  Thinking Ако имате координати на агенции предлагащи летни почивки там или направо хотелчета, които сте посетили ще е супер  Hug Как мислите, че ще е пътят с кола от София до съответния курорт  Thinking
Да допълня, че искаме да ходим с децата  Crazy

Последна редакция: чт, 13 апр 2006, 14:36 от м_е_р_и

# 1
  • София
  • Мнения: 160
Ако много държи на чужбината - накарай го да отидете в Хърватска. Там е супер /основната клиентела са холивудски звезди ..../ и няма да сбъркате. Ако имате парите...разбира се!

# 2
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Промених заглавието и добавих Хърватско Simple Smile
Veselu6ka, за Хърватско съм чувала че е супер. Съответно и цените са по-високи. Евентуално може и на този вариант да се спрем. Проблемът е, че търсим нещо по-спокойно и натурално. Не препълнени плажове и шумни заведения. Има едно нещо, което ни спира за почивка в Хърватско и това е:
Цитат
BEACH IN CROATIA
a lot of people ask about sand beaches in croatia. there ARE some, but they are very rare. you are more likely to see this which i personally prefer, but just be prepared!!!

but if you must, here are some sand beaches people have mentioned, or i have been to:

Sabunike, 20 km north of Zadar
in split: bacvice
Duce, south of split
lopar on the island of rab
lumbarda, korcula
There are also sand beaches on the island of Susak (near Cres) and Bisevo (near Vis).
keep in mind that these are either really difficult to access or extremely full of people!
  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 475
Момичета, с мъж ми правим планове за почивка на море, от България. Аз имам идея за нашето Черноморие, но пък той си е навил да отидем до Черна Гора. Обаче нямаме познати ходили на море в Черна Гора. Дали случайно някой от вас не е ходил на там или пък да е чул отзиви  Thinking Ако имате координати на агенции предлагащи летни почивки там или направо хотелчета, които сте посетили ще е супер  Hug Как мислите, че ще е пътят с кола от София до съответния курорт  Thinking
Да допълня, че искаме да ходим с децата  Crazy

Жалко,че видях чак сега тази тема,но ако те интересува Хърватско виж на www.adriatica.net  там можеш да разгледаш курортите и хотелите и да резервираш.
  Аз живея в Италия и тази година със съпруга ми и моите родители ще ходим в Умаг.Била съм само в Дубровник и много ми хареса.Имам приятели,които са ходили и на други места и са много доволни от природата и курортите.
  Като цени мисля ,че може да съперничи на бг морето.Ние плащаме по 420 еуро общо за 2 души в самостоятелно бунгало с полупансион (закуска и вечеря )за една седмица!
 Peace

# 4
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Giorgia, мерси!  Hug
Ние посъбрахме информация. За съжаление Хърватско няма хубави пясъчни плажове  Rolling Eyes Черна гора била същата история. Там даже било по-ефтино, но обслужването било по-лошо. Ако не ви интересува, че плажа е каменист наистина си заслужава! Вече насочих няколко приятелки англичанки в тази посока, но те са почитатели на all inclusive и извън басейна не си подават носа Wink
Имало много неща да се видят и в двете страни и не са далеч от България. Един ден и до там ще стигнем  Peace

# 5
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
По Адриатика е така-мнооого камъни, всъщност са малко страните в това полукълбо, където има големи пясъчни плажове, с каквито сме се поразглезили в БГ. За деца може би е проблем, но иначе не е - там има много рогозки и дюшечета, както и шезлонзи, които компенсират неудобството, но в замяна на това водата е прекрасна, а и забележителности и красиви гледки... Много съм се накървила на Хърватска и, може би, другата година ще я навестим.

# 6
  • Мнения: 1 937
Привет и от мен!
Макар информацията да е малко закъсняла - миналата година бяхме в Черна гора! С двете ми малки дъщери. Пътувахме с кола, което си беше страшничко! Мога да изпратя снимки...Не съм виждала по-чиста вода, но плажът е каменист!
Ако са ти нужни подробности - на разположение съм!

# 7
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Вили, никак не е закъсняла информацията. Много ще ми е интересно да споделиш впечатления и снимкков материал Simple Smile Ако не тази година до година може да отидем там, нали Wink А защо пътят с кола е бил старшничък  Rolling Eyes Сами ли организирахте почивката или през агенция?
Ина, верно сме разглезени с тези хубави пясъчни плажове  Flutter Сега вече се чудя дали не сгрешихме, като предпочетохме тях пред басейн  Thinking Малката тъпче пясъка с шепи в устата си. Дано този период отмине докато стигнем до морето.

# 8
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Пясъкът е полезен за храносмилането  Sunglasses Laughing

# 9
  • Мнения: 1 937
Ние бяхме в Бокелски двори, но погледни тук: http://www.montenegro-cijene2004.cg.yu/kotor/hoteli.htm
"Splendido" беше точно под нас и изглеждаше страхотно.
Пътувахме по повод ангажимент на съпруга ми! До там - 12 часа. Малката ми дъщеря дълго след това отказваше да се качи в кола.  Simple Smile Много е красив Которския залив. Сърбите са любезни и ни харесват. А Черна гора наистина е черна...Май ме потресе и факта, че минахме покрай мястото, където загинаха децата - при Лим...
Малко по-късно ще закача и снимчици...

# 10
  • Мнения: 1 937
За Мери - няколко обещани снимчици!




# 11
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Леле Вили , страхотно е!!!
И такова едно диво изглежда  Heart Eyes започнах да съжалявам, че се отказахме от идеята да ходим там Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт