Maybelline XXl спиралка

  • 859
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Понеже ми свърши Лореал-а volume shocking и се чудих коя да взема и оп -новото ми 'попадение " Майбълин,ами не съм изобщо впечатлена от резултата,Лореалката ми ги правеше по-гъсти и големи,колкото и да я плюят масово,иска ми се други мнения,само при мен ли не се получават готини мигли? newsm78

# 1
  • Мнения: 3 777
Аз имам и двете.
От Мейбалин съм много по доволна, не знам защо, може би е до мигли.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 896
И аз отскоро имам Maybelline XXL - сигурно наистина е до мигли, ама тази ми ги прави едни такива прави...а преди да я сложа ги извивам с онова уредче, за което супружето каза, че приличало на уред за мъчения  Grinning ...може би трябва малко да поизсъхне, ли кво  newsm78

# 3
  • Мнения: 5 790
И аз си взех на Мейбълин, но също не съм доволна. Нещо никаква я няма, колкото и да слагам. Старата ми на Орифлейм е доста по-добра.

# 4
  • Мнения: 157
Аз също не съм доволна от Мейбълин,Лореал е много по хубава,нея я ползвам от 4 години.

# 5
  • Мнения: 306
аз в момента ползвам на loreal/Intensifique/,доволна съм,а ако искаш опитай лореалската за ефект"изкуствени мигли",сив цвят.Ина4е преди това бях на 2000калории/Max Factor/,но си я бях купила преди да тръгне рекламата-и от нея бях доволна!

# 6
  • Мнения: 1 290
Хм как се казва тази на Лореал изкуствени мигли,в сми англ. наименование? Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 587
Аз също ползвам в момента Maybelline XXL.От началото е малко по-рядка и не е кой знае какво,но след около 2 седмици ползване стана супер!!!!!!!!Най-добрата която съм ползвала до сега.......

# 8
  • Мнения: 2 241
Хм как се казва тази на Лореал изкуствени мигли,в сми англ. наименование? Grinning

Lash Architect Grinning

# 9
  • Мнения: 1 290
Ще я пробвам,тя май няма бяла част? newsm78

# 10
  • Мнения: 306
няма бяла част,бях видяла реклама в списание,ама не помня кое/отнесена от вихъра съм малко/и доста ме заинтригува,но аз предпочитам само обем,защото с удължаването ми се опират във веждите...но си мисля че на теб ще ти хареса Lash Architect/мерси на Ягодката!/ newsm03 newsm03 newsm03 smile3521

# 11
  • Мнения: 661
Аз харесвам спиралите на Maybelline. Любимата ми обаче е тази



 newsm10

# 12
  • Мнения: 179
Аз също ползвам в момента Maybelline XXL.От началото е малко по-рядка и не е кой знае какво,но след около 2 седмици ползване стана супер!!!!!!!!Най-добрата която съм ползвала до сега.......
Още един глас "за".
Изпратих на снаха ми в БГ въпросната спирала и тя е страшно доволна, дори каза, че трябвало да си сложи синьо манисто, толкова добре и изглеждали миглите със спиралата, че чак хората я заглеждали  Sunglasses
 Дали пък не ми казва така, че да не спра да и пращам нещица от тук  newsm78

# 13
  • Мнения: 231
XXL-а и на мен не ми допада особено. За двойна спирала предпочитам на L'oreal, но не Volume Shocking, а по-старата.

# 14
  • Мнения: 46 432
Аз харесвам спиралите на Maybelline. Любимата ми обаче е тази



 newsm10

И аз съм с тази, скоро не мисля да я сменям, много съм доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт