Мостри на Мустела,къде?

  • 4 142
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 462
Искам да купя слънцезащитен крем на Мустела за беба.Много е бяла и с чувствителна кожа.Мостри няма/питах в 3 аптеки/въпреки че съм съгласна и да си ги платя.Моля,помагайте!Не ми се дават 30 лева без проба.Ами ако се окаже,че е алергична, после какво ще го правя този крем?Благодаря  предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 685
Аз бях взимала мостра на Стелатопия от аптека до 3-та градска.Намира се в блока до болницата.Аптеката е срещу магазините за хранителни стоки.
Дано ме разбираш! Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 797
 Продължавай да питаш по аптеките, друг начин няма. Аз съм искала мостри на други продукти на Мустела и са ми давали (аптеки в кв."Красна поляна")  зависи какво имат в момента. Между другото аз миналото лято взех слънцезащитен крем на Виши за малчо и съм много доволна, той е с чувствителна кожа и не е имал проблеми. Не помня колко струваше, но беше под 30лв. със сигурност.

# 3
  • Мнения: 8 462
Виши е около 23-24 лева,аз съм го купувала,но за баткото и съм доволна,но знам ли...Това малкото човече е с кожни проблеми и не ми се рискува.А може и да понесе Виши и да няма реакция към него.Май ще взема мостри  и на двете фирми,пък ще видим.
Обаче толкова безгрижно ми отговарят,че мостри няма и никога не е имало.Не вярвам на такива твърдения,сериозните фирми предлагат мостри задължително.

# 4
  • Мнения: 2 723
Моя синковец е с много чувствителна и бяла кожа и му взех Виши - детското. ПОлзвахме го, доволни сме, не се изприщи
Иначе аз взимам мостри на Мустела от кварталната аптека в Лозенец - на ул Банат

# 5
  • Мнения: 1 547
Емия, в Централни хали и на Раковска и Хан Аспарух аптеките обикновено разполагат с мостри на Мустела. Много е възможно да нямат мостри на слънцезащитните продукти.

А защо не пробвате Юсерин? Много съм доволна! Ползвахме и миналата година без никакъв проблем, освен че се размазва трудно.

Враг съм на Мустела аз  Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 5 289
 Laughing Взех мостричка на слънцезащитен крем на Мустела още преди седмица, но ... в Пазарджик.

# 7
  • Мнения: 8 462
Емия, в Централни хали и на Раковска и Хан Аспарух аптеките обикновено разполагат с мостри на Мустела. Много е възможно да нямат мостри на слънцезащитните продукти.

А защо не пробвате Юсерин? Много съм доволна! Ползвахме и миналата година без никакъв проблем, освен че се размазва трудно.

Враг съм на Мустела аз  Twisted Evil
Аз затова питам,за да получа мнение. newsm78Може и Юсерин,Смърфи,може. Laughing

# 8
  • Мнения: 5 228
Миналото лято бяхме с Рок и Мустела и от двата не съм очарована. Първият се размазва много трудно, втория не ми харесва как мирише и много цапа. Имаме още малко от него, като свърши, смятам да го сменя.

# 9
  • Мнения: 8 462
Миналото лято бяхме с Рок и Мустела и от двата не съм очарована. Първият се размазва много трудно, втория не ми харесва как мирише и много цапа. Имаме още малко от него, като свърши, смятам да го сменя.
С какво,имаш ли идея?

# 10
  • Мнения: 5 228
Мислех за Виши. За себе си ползвам Юсерин, но не знаех, че има детски, така че ще го видя и него.

# 11
  • София
  • Мнения: 10 825
Давали са ми мостри на Мустела в аптека в Младост 3. Ако те интересува по-точен адрес - пиши ми на лични

# 12
  • Мнения: 2 936
аз миналата година взех на "чико" не е лошо,но и нищо особенно.даже го ползвах само 1-2 седмици.ще следя темата с интерес,защото и аз се чудя какво да взимам newsm78

# 13
  • Мнения: 8 462
Виши не е ли за след 2 години или бъркам?

# 14
  • Мнения: 5 228
Не знам, може и така да е, защото се водят за деца, а не за бебета.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт