Няколко въпрос4ета???

  • 731
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте мами!Простете за тъпите ми въпроси,но наистина нямам представа Embarassed
Прибирам се в родината където скоро ще се роди беба/надявам се,вси4ко да е наред/
Тъй като не мога вси4ко да си взема от Лондон/ще ми трябва камион Cry/събирам инфо каквво от къде мога да купя в БГ.някъде имаше тема за марките бебешки дрехи.Специално GAP,BENETTON,H&M.Зна4и ли това,4е в БГима ве4е магазини от тези вериги или са имитации на моделите,защото едно дребно дреш4е на GAP напр.стува около 30-50лв.,които не бих дала за новородено.ако се насо4а към Българските продукти,ще имам ли ядове?Питам,защото виждам 4е сте доволни от марковите.И още нещо,INFAKOL ли е нещото,което задължително трябва да си купя от тук?ОХ,май стана много объркано newsm78

# 1
  • Мнения: 81
  В България има всичко. Тук се шие много на ишлеме и съответно някои фирми предлагат въпросните марки и то на достъпни цени.

# 2
  • Мнения: 5 228
От марките, които си изброила, представителни магазини има само Бенетон. Дрешки с другите марки могат да се намерят в голяма част от магазините, не става дума за ментета, а за дрехи, шити в България на ишлеме. В България има хубави друшки от всякакви ценови категории, все пак и ние тук си обличаме децата.  Wink
Инфакол не се продава тук, така че си вземи.

# 3
  • Мнения: 5 790
Голяма част от българските дрешки вече са много качествени и са на съвсем  поносими цени. Досега не съм имала оплакване от качеството на бг дрешка. Както са ти казали, по-голяма част от продуктите на известните марки се шият на ишлеме и се продават съответно. Магазин на Н&М все още няма, Гап и Бенетон - има. За капките Инфакол - не се продават тук, имат аналог Саб Симплекс със същото активно вещество - симетикон.

# 4
Благодаря ви!ще залозжа на нашенското,пък виж останал някой лев и за кафенце на мама Wink

# 5
  • Мнения: 498
Голяма част от българските дрешки вече са много качествени и са на съвсем  поносими цени. Досега не съм имала оплакване от качеството на бг дрешка. Както са ти казали, по-голяма част от продуктите на известните марки се шият на ишлеме и се продават съответно. Магазин на Н&М все още няма, Гап и Бенетон - има. За капките Инфакол - не се продават тук, имат аналог Саб Симплекс със същото активно вещество - симетикон.
и аз мисля така

# 6
  • Мнения: 1 128
Магазин HM със сигурност няма.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 603
Така, българските дрешки са добри, има и други марки, които са качествени и шити от добра материя. Лично аз съм фен на турската марка Фуар, има ги по магазините и са горе-долу на цени на българските. За капките, ако искаш си ги купи от Лондон, но и тук има добри аналози.

# 8
  • София
  • Мнения: 847
Все пак бих ти препоръчала да си вземеш дрешки, ако знаеш пола може и с перспектива. НМ и ГАП със сигурност няма тук, та то в ЕВропа Гап има само в UK и Франция. Намират се ишлемета, но са основно трикотажни блузки, няма дънки, якета или обувки. Разбира се, има с какво да си обличаме децата, но все пак... Съжалявам, но не мога да сравня нищо българско или турско с изброените марки. НМ е супер евтино при вас, особено ако хванеш някое намаление. Иди разгледай по-внимателно - много качествени и красиви дрешки имат. Също така ти препоръчвам и Next, по-евтино е от Гап. Вземи си от Некст и crib-shoes имат страхотни маратонки  за prewalkers ще ги вземеш по 4-5 паунда, а тук почти няма такива. Може би не върви да мъкнеш играчки, но при вас са на половин цена и Чико и Фишър Прайс - да не кажа на една трета от цената. Така че не пречи да мушнеш някоя по-пъстра и хубава играчка в багажа. За другите бебешки продукти, просто влез в някой БГ онлайн магазин като Данет или фамили-бг и веднага ще се ориентираш кое колко струва и дали има смисъл да мъкнеш оттам.
Всичко хубаво и приятно пазаруване - ееееех мен да ме пуснат на Oxford street  Crazy

# 9
  • Мнения: 1 756
ако намериш на разпродажби си накупи хубави зимни неща аз така поръ4вам от Германия но летни има тук хубави

# 10
  • Мнения: 13 512
Инфакол-а си го вземи на всяка цена, тук го няма, нито има нещо толкова ефикасно

Общи условия

Активация на акаунт