Четете ли книги?

  • 1 453
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте, татковци и майчета!
Кажете ми четете ли книги за развитието на децата?
Аз имам няколко и редовно се съветвам с тях. Нашият тате научава нещата чрез разговори с 'хора с опит'  newsm78
Кажете при вас как е.

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз доста чета, мъжа ми- не  Sad

# 2
  • София
  • Мнения: 2 530
Аз също доста чета, а таткото купува такава литература, след което очаква аз да преразказвам, защото  той е по- зает да чете книги на друга тематика.

# 3
# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Да. Професионално предимно.Но не всичко прочетено е приложимо  в нашите стандарти и при нашия начин на живот, за нашите деца!   bouquet

# 5
  • Мнения: 144
Да. Професионално предимно.Но не всичко прочетено е приложимо  в нашите стандарти и при нашия начин на живот, за нашите деца!   bouquet
  newsm10

# 6
  • Мнения: 242
Жена ми чете. Мисля, че един в семейството стига да чете такава литература. Wink

# 7
  • Мнения: 1 047
Докато първата стана на 3г.четяхме такава литература.Сега за второто не четем,защото сме чели и знаем.А за по-големите вече по интуиция и от нета.Изслушвам съветите на другите,но рядко ми допадат.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Черпим изключително информация от Интернет и най-вече от Форумите на БГ Мамма... И от разни други сайтове...
Книги разгръщаме доста по-рядко...
Но все пак се случва...
smile3521

# 9
  • Мнения: 2 242
Пристрастена съм  Mr. Green! Имам над 10книги за възпитание и още толкова със занимания, харесва ми да чета и детска психология. На таткото преразказвам, няма много време за четене. Свалям инфо и от интернет, а и редовно обменяме опит... казват че с второто дете ще се оправим hahaha (пък третото направо ще оставим да го гледа първото  Mr. Green) ... но се съмнявам, мен просто ми е кеф да го правя

Последна редакция: пт, 14 апр 2006, 18:47 от Slavi

# 10
  • Мнения: 1 215
Понякогя, когато ме хване съвестта започвам да чета. Но като цяло, гледам Емма основно по инстинкт; и даже дсота ме изумява факта, че понякога след като съм направила нещо, прочитам как е трябвало точно така да го направя.

# 11
Аз - не. Нямам време за никакви книги. Мамата е запалена по тях.
 А пък си мисля, че и без книги все ще е тая. Ние да не би да сме възпитавани по книга? Пък не сме чак толкова невъзпитани (само малко).

# 12
  • София
  • Мнения: 6 743
За жалост нямам много време, но основно чета в нета и тук инфо което ме интересува  Hug

# 13
  • Мнения: 843
Да,  в началото, то не беше Спок, то не беше...френси авторки . Но на мен ми е второ дете  с 20 г. закъснение. Установих, че съм позабравила лелка. / не че не съм симпатичнаааааа
Но се случи , че попаднах тук. Не е реклама..., но, бавно и постепенно, барабар с моите "отчетни " мами, със библиотеките и търсачката. Оправих се.
 Дори и Гугъл да кликна...повечето неща  ми излизат във този форум. Ми точка. Просто отделям време да чета. Страшно много труд е хвърлен и има всичко.И много мнения, вероятно и моите, се четат във пространството.
Не съм отваряла Спок, откакто съм тук. То го има и в нета...  и във форума, всъщност.

И си решаваме. ние , как и защо.

# 14
  • Мнения: 2 910
Още, докато дъщеря ми беше бебе, прочетох една книжка и това си беше Embarassed
Основната информация и това, което ме интересува си го набавям от тук Peace

Общи условия

Активация на акаунт