рецепта за питка за прощъпулник

  • 808
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 768
мили майчета,
има ли специална рецепта за прощъпулник или може каква да е пита да се омеси?
погледнах в библиотеката но не видях Sad
ако има ще ми пратите ли защото на нас ни предстои това важно събитие в четвъртък и искам да се подготвя
благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 1 298
Мила,ти наистина ли смяташ да месиш?
Питаи в някоя пекарна те знаят.Ще ти направят  Peace

# 2
  • Мнения: 2 849
Направи си поръчка и не я мисли погачата  . WinkАко имаш баба и ли съседка под ръка ,те знаят рецепти .

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
Виж в
Готварски рецепти
Форум за публикуване и размяна на готварски рецепти, идеи и опит.

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Във форума с Готварските рецепти има всякакви рецепти за такива питки;
има страхотни идеи Simple Smile

Честити ви ходещи крачета Hug

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 605
Мила,ти наистина ли смяташ да месиш?
Защо не? Аз мразя да се навъртам из кухнята и през живота си два пъти съм месила питка (за прощъпулниците), но ми беше много приятно и тържествено. Направих си уникална декорация с имената на децата - никоя пекарна нямаше да го направи по-добре от мен. Първият път взех рецепта  от свеки, вторият за по-лесно от готварския форум. С търсачката на форума излизат много рецепти.
Успех!   chef

# 6
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз лично не съм чувала за специална рецепта, аз имам рецепта за погача, но не знам дали наистина няманещо специално. Ако искаш да месиш, направи го, няма нищо сложно в това   chef. Ако искаш пиши ми на лична и ще ти пратя рецептата.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 768
благодаря за отговорите.
ами и аз не съм никаква готвачка но специално за прощъпулника имам голям мерак и майка ми ще ми помогне Simple Smile
отивам в "готварския" форум, дано намеря нещичко

# 8
  • Мнения: 252
Малко, много тъп въпрос, ще ме  извините за невежеството, ама какво е  това "прощъпулник" ?  newsm78
За  първи път  чувам, аз  все  не съм в  час Embarassed

# 9
  • Мнения: 372
Когато детето проходи му се слагат най различни предмети, и за който се хване първо, такава професия ще има.  Laughing Прави се и по -сладичка погача или пък с мед. Абе нещо като новата реклама за тоалетната хартия Белана, само дето там са забравили за погачата  hahaha

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 22:26 от anni78

Общи условия

Активация на акаунт