Кажете ми защо?

  • 4 623
  • 45
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 97
Скъпи татковци помогнете ми да го разбера моичкият. Не иска да излиза с мен и малките на разходка или пък той сам да ги изведе. Кото го попитам защо все си измисля някакви глупави извинения- бил уморен, имал работа и т.н.. Не разбирам каква е причината?  Като видя в парка татко с детето си направо реввам Cry

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 00:38 от luchifer

# 1
  • Мнения: 157
Аз не съм татко,но и моичкият не излиза с мен и децата,но аз нямам нищо против.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 383
И нашият татко беше така в началото, сега повече излиза, но пак не е както аз съм си представяла. Честно казано това не ме тревожи и не го карам насила да върши каквото не иска и това не го прави по-малко татко. Не може да е идеален!

# 3
  • Мнения: 11 003
Защото да обикаляш по градинки и кафета не е най-приятното нещо, но няма как  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 998
Мога да ти кажа, защо моят не го прави: Защото не обича разходките. Това да се шляеш насам-натам само, за да си навън  за него е загуба на време.  Mr. GreenТрябва да има цел и посока! Друго си е, ако кажа "Хайде да отидем да изпием по една бира еди къде си" (където знам, че има маси навън).  Wink
Може и ти така да опиташ Peace

# 5
  • Мнения: 1 059
Мога да ти кажа, защо моят не го прави: Защото не обича разходките. Това да се шляеш насам-натам само, за да си навън  за него е загуба на време.  Mr. GreenТрябва да има цел и посока! Друго си е, ако кажа "Хайде да отидем да изпием по една бира еди къде си" (където знам, че има маси навън).  Wink
Може и ти така да опиташ Peace
и нашия е така. ако е за барче  веднага е готов. ама я да му кажа да отидем ей тъй да се разходим някъде веднага си намира работа

# 6
Нашият татко не обича да ходи пеша, ако трябва да излезем с него, трябва да е с колата. Shocked

# 7
да ти кажа чесно и при мен в началото беше тъй
ако е някой приятел изчезваше а ако е с нас не му се мърдаше
но сега е друго не знам какво го промени толкова
 но сега удоволствие за него да се разхожда с нас сред природата
отиваме цялото домучадие и играем в парка
може би трябва да исчакаш сам да промени приоритетите си за да му е приятно
щото ако го караш на сила няма да е приятно за нито един от двамата
желая ти успех дано да се реши защото наистина е хубаво да си имате вашия уикенд

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може да се стеснява.......... да остане насаме с детето.........или да се чувства неловко като баща , камо ли пред  очите на другите хора

# 9
  • sofia
  • Мнения: 97
Хей мерси за подкрепата. Определено на сила не съм и си помисляла да го карам. Но съм от хората които искат всичко да знаят ЗАЩО и КАК и т.н.(досадно знам ама какво да се прави).И този въпрос на който не получавам задоволителен за мен отговор много ме мъчи. Дано и той от само себе си да се промени ако ли не ще се примиря няма как. Знам че на сила хубост не става. Само дето ми е мъчно.

# 10
  • Мнения: 4 718
Мога да ти кажа, защо моят не го прави: Защото не обича разходките. Това да се шляеш насам-натам само, за да си навън  за него е загуба на време.  Mr. GreenТрябва да има цел и посока! Друго си е, ако кажа "Хайде да отидем да изпием по една бира еди къде си" (където знам, че има маси навън).  Wink
Може и ти така да опиташ Peace
За съжаление понякога прибягваме до хитрости... newsm03 Но има ефект, пробвай мила

# 11

[/quote]
За съжаление понякога прибягваме до хитрости... newsm03 Но има ефект, пробвай мила
[/quote]

хитростите понякога наистина помагат стига да знаеш как да ги исползваш

# 12
  • Мнения: 46 488
По мои наблюдения, бащите с гордост извеждат "творенията" си, може би твоят наистина се страхува за грижите около детето, ако например писне на средата на улицата или ако се наака. Вкъщи оправя ли се сам с него?

# 13
  • Мнения: 130
Скъпи татковци помогнете ми да го разбера моичкият. Не иска да излиза с мен и малките на разходка или пък той сам да ги изведе. Кото го попитам защо все си измисля някакви глупави извинения- бил уморен, имал работа и т.н.. Не разбирам каква е причината?  Като видя в парка татко с детето си направо реввам Cry
Той защото не знае как налитат младите гаджета на татковци с малки деца #Crazy Луда работа ти казвам Twisted Evil Няма отърване направо  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 998
 
Той защото не знае как налитат младите гаджета на татковци с малки деца :
Peace

Общи условия

Активация на акаунт