БЛИНДИРАНА ВРАТА - каква ???

  • 37 992
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 505
Питането ми е следното трябва да си сменим вратицата с нещо по стабилно..то не че крадците можеш ги спреш....ноооооо   Rolling Eyes #Crazy Rolling Eyes
та каква БЛИНДИРАНА ВРАТА ще ми препоръчате, при това да не ми одере и кожата като цена...т.е. ХЕМ ХУБАВА КАТО СИГУРНОСТ...ХЕМ И ЕВТИНКА Hug

# 1
  • Мнения: 5 647
По-скоро си сложете по-хубава брава.

# 2
  • Мнения: 998
По-скоро си сложете по-хубава брава.
  Peace
Но зависи и какво се разбира от по-хубава. Ние много патихме с брава - на два три пъти викахме посред нощите спешна ключарска помощ да ни отварят вратата. Предпоследния път, като видяхме как се мъчи ключарят с една руска брава (за да я отвори наизвади едни машини, едно чудо, всички съседи наизскачаха) и пак такава си поискахме. Крадците нямат шанс! hahaha

# 3
  • Мнения: 5 647
По-скоро си сложете по-хубава брава.
  Peace
Но зависи и какво се разбира от по-хубава. Ние много патихме с брава - на два три пъти викахме посред нощите спешна ключарска помощ да ни отварят вратата. Предпоследния път, като видяхме как се мъчи ключарят с една руска брава (за да я отвори наизвади едни машини, едно чудо, всички съседи наизскачаха) и пак такава си поискахме. Крадците нямат шанс! hahaha

Това имах предвид и аз.

# 4
  • Мнения: 544
Нашата е Солид-фирмата е софийска та аз имам само кординатите във Варна,преди 3год струваше 1000лв със монтаж,брава,шпионка,каса абе с всичко.До момента сме много доволни,а външния вид е просто страхотен-имат богато разнообразие от цветове и материали,а относно сигурността имат 8точки на заключване което си е техен патент!Успех в избора!

# 5
  • Мнения: 4 546
не съм проучвала много въпроса, но ми казаха  да поръчвам от фирма, а не от "майстор", защото майсторите слагали пясък във вратата, а не каквото трябвало там и я продавали за блиндирана.  Thinking

# 6
  • Мнения: 2 700
Не искам да те обезкуражавам, но като многократно гърмян заек мога да кажа, че нито вратата, нито бравата могат да те спасят ако са те нарочили. В офиса сме със скъпа блиндирана врата и СОТ и ни обраха със специално устройство, което отваряло такива врати. Вратата беше непокътната, бравата също. Просто бяха отчлючили и влязли. В къщи бяхме с касова брава – откъртиха касата и вратата с крик за камион. За собствена сигурност, не се цели в най-скъпото, а в брава, която затруднява “средна категория крадци”, защото неотваряеми врати няма. И се надявай на най-доброто.

# 7
  • Мнения: 3 091
има изложение в зала фестивална... там доста фирми имат щандове - ще се ориентираш по-лесно

# 8
  • Мнения: 505
момичета благодарско за съветите...както винаги сте неотразими...а това с изложението е добра идея...тъкмо и някоя идейка за обзавеждането може да ми дойде... newsm78

# 9
аз лично съм доволен от Солид но има и няколко други добри фирми
виж на http://dograma.start.bg

# 10
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 371
здравей,
когато избирахме врата за апартамента се бяхме спрели на 2фирми - Солид и Мотура, това което предлагат е много близко, избрахме Мотура и не съжаляваме - всичко направиха в срок, цената беше с малко по добра от Солид.
Вратата е с четиристранно заключване, някакъв специален ключ, който ако загубим един, се взема от фирмата друг комплект и вече старите не могат да се ползват, имаха и някакви други екстри, но от тях не сме поръчвали. Цената в края на 2004г беше 1000лв.

# 11
  • Мнения: 7 474
Бравата е важна!  Peace

# 12
  • Мнения: 1 150
здравей,
когато избирахме врата за апартамента се бяхме спрели на 2фирми - Солид и Мотура, това което предлагат е много близко, избрахме Мотура и не съжаляваме - всичко направиха в срок, цената беше с малко по добра от Солид.
Вратата е с четиристранно заключване, някакъв специален ключ, който ако загубим един, се взема от фирмата друг комплект и вече старите не могат да се ползват, имаха и някакви други екстри, но от тях не сме поръчвали. Цената в края на 2004г беше 1000лв.


Мотура е бравата ви  Grinning


Не е маловажно, каква врата ще сложите. Но, по-важна е бравата.
В интерес на истината, вече масово се отключва с едно намигване  Wink
Ако те интересува, мога да те посъветвам каква брава да изберете  Peace

Последна редакция: пт, 02 юни 2006, 14:10 от СрътчатуФка (много мики станахме)

# 13
Бихте ли споделили , наистина, каква брава трябва да си вземе човек? Мерси много предварително!

# 14
  • Мнения: 1 150
Бихте ли споделили , наистина, каква брава трябва да си вземе човек? Мерси много предварително!

Бих ти пратила лично, но не си регистрирана

Общи условия

Активация на акаунт