Как да си махна от ноктите боя за коса

  • 3 889
  • 11
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
 Rolling Eyes
боядисвах приятелка, а едната ръкавица се скъсала  на пръста...сега съм като мароканка в нокътя. много е грозно и не се трая
моля, помагайте Tired

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Лакирай се в подходящ тон.

# 2
  • Мнения: 7 186
Май не може с нищо да се махне Tired, аз в такива случаи се лакирам с по- тъмен лак.

# 3
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ми най тъмното като лак, с което разполагам  е телесен цвят и се лакирах вече, ама пак си личи Confusedдали няма да стане с лимон, сега приятелката ми подсказва newsm78

# 4
  • Мнения: 870
Аз знам че се маха с къдрин, но дали ще намериш...

# 5
  • Мнения: 298
Чувала съм, че с пепел от цигара се чисти боя, но от лицето например, също и  с лакочистител.

# 6
  • ново
  • Мнения: 5 952
Чувала съм, че с пепел от цигара се чисти боя, но от лицето например
И аз това знам Peace

# 7
  • Мнения: 5 299
И а<з <нам за къдрин, но ако нямаШ под ръка едва ли си заслужава да купуваШ. ПО=добре си купи нов тъмен лак Mr. Green

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
След обед бях на фризьор, та фризьорката ме посъветва с чист спирт /махна се, но аз точно на нокътя нямах, само по кожата/

# 9
  • Мнения: 5 317
И а<з <нам за къдрин, но ако нямаШ под ръка едва ли си заслужава да купуваШ. ПО=добре си купи нов тъмен лак Mr. Green
Това май е най-добрата идея! Peace

# 10
  • Мнения: 242
Ами от кожата се маха по-лесно отколкото от ноктите. И на мен ми се е случвало, много е досадно. Веднага си податям пръстите във вода и търкам с лимон. Ако и това не помогне просто се лакирам с по тъмен лак.

# 11
  • Мнения: 1 558
Няма махане от ноктите за съжаление. Онзи ден точно си мислех, че добре, че се боядисвам в черно, защото с червено по ноктите ще изглеждам  като кадъна.

Общи условия

Активация на акаунт