За нов живот се отварят сърцата на 137 арабски мами

  • 110 947
  • 457
  •   1
Отговори
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 941

Съпруги, любими или просто приятелки,
арабските мами даряват
любов, и сила, и смелост.
В сърцата ни диря оставят,
за да бъдем светли, добри и човечни.
За това, нека се върне в темата радостта и живота.





Всяка наша стара тема ни е мила –
много мъдрост там се е скрила!
От тук тема  избери,
и в нея бързо надникни!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62  63 64 65 66 67 68  69 70 71  72 73 74  75 76 77  78 79 80  81 82 83  84 85 86 87 88 89 90 91 92 93  94 95 96  97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123  124 125 126 127 128 129 130 131 132  133 134 135 136



Добре дошли в новата тема на арабските мами.

# 1
  • Мнения: 218
Записвам се да ви следя в новата тема. Чета ви,но в предната имаше доста спорове някой от който бяха провокирани от мой думи,та затова не пиша. Хубава вечер. Simple Smile

# 2
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 941
luliiii,  bouquet
Не виждам проблем да пишеш в темата, все пак в спора се ражда истината  Simple Smile. Тук сме хора различни, всеки си има мнение, не е задължително всички да мислим еднакво.
Стига да се запази добрия тон, всяко различно мнение ще съживи темата   Hug

# 3
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
арабелки, на сбор!  Mr. Green ай4е, едно оф4е за лелите, как мина раждането, бебокът как го кръстихте?
записвам се за да не ви търся като индианец ! при нас положението се затяха с тези терористи4ни клетки навсякъде из страната, засега алжир ни дава увереност за братско рамо и поддържка! bouquet

# 4
  • Мнения: 550
Всъщност бебо проявява арабските си черти и май е решил да се появи със закъснение, така де, точността никога в е била типична за арабите. Терминът ми е днес, но за сега няма да изгледи да излиза. Но и двамата сме добре, така че когато-тогава.

Алвера, благодаря за новата тема!

Месечинке, много накратко писа в предната тема - разкажи какво ново в Катар?

Марси, с тази нестабилна обстановка при вас, четох че туризмът страда много. Откакто паднаха визите за йорданци, все се каним да ви посетим, но да видим с бебе кога ще намерим време.

# 5
  • София
  • Мнения: 42
Хайде и аз да се цопна в новата тема Simple Smile Време беше наистина Simple Smile Алверче благодаря ти Simple Smile
Отдавна не съм писала, но съм ви следила Simple Smile Добре дошли на новите момичета Simple Smile
Айа стискам палци всичко да е наред с раждането, да мине по възможно най безболезнения начин за теж и да се радвате на едно малко и здраво човече:) По тоя повод и аз съм в очакване на още една мадама ама чак края на юли Simple Smile
Марси, надявам се нещата при вас да се успокоят, че като гледам целия свят е пламнал... Днес егати и новините, само атентати, умрели, катастрофи...
Иначе при мен нищо ново, детенце е в първи клас вече, нещо много ги юркат ми се струва, то всеки ден са едни диктовки, изпити... Сега края на месеца имат ваканция една седмица та ще починем малко. Тука почнаха лека полека жегите, днес беше 34 градуса.... Иначе в нашия град е спокойно, в Ерусалим почти всеки ден има по някой убит.. Ежедневие..
Ще се радвам да се раздвижи темичката и ще ви следя с удоволствие Simple Smile  Поздрави и лека вечер

# 6
  • Мнения: 550
Елидна, казваш нищо ново при вас, само още една госпожица очаквате. Simple Smile Лека оставаща бременност! Много се радвам за вас. Ето го юли, сега ще отлети времето. Само дано не те натоварват много летните жеги при вас. Ето пролетта я посрещате с над 30 градуса. При нас едва стигат 6-7 този уикенд. А уж трябва сега да правя дълги разходки, но в това лошо време едвам издържам час навън.
На мен ще ми е и нередно да разкажеш как следят бременността при вас. Има ли големи разлики от следното в България? Предполагам са много по-спокойни от паниките с ултразвук всяка седмица в България.

# 7
  • Мнения: 25
Айа, леко раждане и от мен, и живо и здраве бебенце, дай Боже, да радва мама и тати!!! Simple Smile

Иначе за Катар какво да ти кажа, тук хората не си губят времето, цял остров нов построиха - Банана айланд. Тук се действа на принципа - каквото си нямаме, да си го построим пък!  Sunglasses
Аз лично съм впечатлена от амбицията на емира и властите в тази насока. Иначе не че нямат и някои излагации де, например пробват се да забранят празнуване на Коледа, Нова година и Св. Валентин, което при положение, че 70% от населелнието са чужденци, от които половината поне немюсюлмани, е малко странно. Въпреки това Катар си остава people friendly.
А, имаше организирано от бг посолството тук празненство по случай 3ти март. Тони Димитрова пя. Голяма емоция newsm51

# 8
  • София
  • Мнения: 42
Здравейте от мен Simple Smile Айче надявам се скоро да ни зарадваш с добра новина Simple Smile  Оо жегите ще ни почнат още малко, ама няма да има мърдане от вкъщи. Иначе си права, тук не е такава паника в америка като при нас в България. Хиляди изследвания и морфологии и скрининзи.... Тук прават обикновинните изледвания, кръв урина, кръвна група в началото на бременноста, като всеки месец има контролен преглед на видеозон, фетална морфология прават веднъж само в петия месец, ама аз по бг стандарт си исках и в третия.. То тука при нас в градчето нямаха апрата, та ходих до Рамала. И от петия пускат само кръв и урина.. Няма синдроми на даун и каквото се сетиш..Наистина е по различно от при нас. Аз ще раждам тук в Рамала, тъй че ще споделя впечатления като му дойде времето Simple Smile 
Хубава вечер момичета и до скоро

# 9
  • Мнения: 24
Момичетааа, нямаше ме за известно време и има нова тема!  bouquet

Какви ужасни неща се случиха вчера... Страшно е какво предстои и как ще се справим с омразата.  Cry
Българите, както попринцип обичат мюсюлманите, сега намират още една причина да леят неприязън. Вчера прочетох една статия, която според мен обрисува втория най-голям проблем след жестокостите на тероризма, а именно зараждащата се омраза към мюсюлманите. http://www.independent.co.uk/voices/if-it-becomes-islam-versus-t … ion-a6945996.html
Споделям това, защото ми е много мъчно и мисля, че ще срещна разбиране сред вас. Когато и най-близките ми приятели ми кажат, че не искат да чуват нищо за  араби и мюсюлмани, заради случилото се вчера, ми става наистина тъжно..

Alvera, стиховете на Халил Джубран са прелестни!  Two Hearts Препълвам се с топлина! Източната душа може да те изпълни като никоя друга!

Чакаме Айа да сподели радости  newsm51

ИИИ накрая ви поздравявам с една песен, която не спирам да слушам цял ден - https://www.youtube.com/watch?list=LLpnGeiZvgPhdOMDJI2Ur4Lg&v=REFxxr_4-kQ

Последна редакция: ср, 23 мар 2016, 20:59 от Radostno Nebe

# 10
  • Мнения: 550
Момичета, да споделя и тук - нашето момченце Рами се роди на 21 март - цели 53 см и 3680 грама. И тримата сме много щастливи, гледаме се и свикваме един с друг, с новите чувства и вълнения.

Покрай нашето щастие доста бегло проченох за случилото се в Белгия, наистива е ужасно и нямам думи. Дано терорът и насилието някога спре и децата ни израснат в един по-добър свят.

# 11
  • Мнения: 24
Айа  bouquet bouquet bouquet
Жив и здрав да ви е Рами! Силен и смел!  newsm51
Представям си какво вълнение е и каква радост  newsm76

# 12
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 941
Айа, поздравления за големия мъж!  bouquet
Да ви е жив и здрав и да расте в един по-добър и мирен свят!

# 13
  • Мнения: 25
Айа, честита рожба! Да е жив и здрав малкия Рами, и да расте щастлив! Simple Smile

# 14
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 941
Арабелки, къде сте?
Времето се оправи и не стоите пред компютъра, а? И много добре правите, но все пак надничайте насам, де.

Айа, как е Рами, спинка ли или е ревлив? Мисля, че ще е много спокойно дете, да е жив и здрав.

Хайде, дами, пишете, че темата пак замря  Sad

Общи условия

Активация на акаунт