Захранване и режим?

  • 934
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 171
И на нас ни предстои захранване... Схемата на захранване пратена от Инка и използвана от доста мами във форума предполага въведен някакъв режим на хранене. Ето и темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20919.0

На мен това запознаване с храните ми допада доста, но ние нямаме никакъв режим още  Embarassed. Той си хапва когато иска. Много ми е трудно да го накарам да яде от 2-те гърди и за това си хапва честичко, по малко. Ако все пак успея да го накарам, издържа без да яде по 3 дори понякога 4 часа. Но това е много рядко. Разсейва се и не иска да яде. Е през ноща май си наваксва.

Моля мамите, които ползват тази схема на захранване да ми дадат съвети какъв режим да му създам и най вече КАК?? И на мен сигурно с режим ще ми е по-лесно..

# 1
  • Мнения: 22 865
Тези часове са ориентировъчни.Ако искаш да захранваш,започни да речем на обяд.Тогава след едно от кърменията дай малко пюре,каша,каквото си решила.Така лека полека той сам ще си направи режим.И ние никога не сме били стриктни дори и захранене,винаги е ял ,когато огладнее,3-4ч.Сам си го направи този режим.И сега,като голям е така,яде на поискване Mr. Green

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Здравей,
аз давах твърдата храна по едно и също време +- половин час, ако спи или сме навън.
Моята сучеше само, когато е гладна, въведох обяда отначало веднага след кърмене и давах пюре, доста бавно прояде количество различно от няколко лъжички, най й се услаждаше тиква и картоф. По някое време и се измести едното кърмене към 11 часа, а пюрето продължих да си го давам в 12 и нещо.
Към 9 месец и дадох и закуска кърмех я към 6 и после към 8 и нещо като се събуди и  в 9 попара,каша, кус-кус.
Слушай си детенце, дано съм помогнала

Общи условия

Активация на акаунт