Не зная какво да правя - тотално объркана съм....!!!!

  • 4 604
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Имам ОГРОМЕН проблем!!!

Имам си две хубави близначки на почти осем месеца..... Това хубаво, ама днес си правих тест за бременост и май е положителен.....  #Crazy
Не зная какво да правя....толкова съм объркана...
Утре ще ходя при генеколога ми да видим дали теста е показал вярно... Но ми се струва, че е така...
От както съм родила не съм имала цикъл, кърмя и така .... Днес реших да отида и да си взема тест за бременост, че последния път като  luvbed с таткото, въобще забравихме да се пазим. Не зная въобразявам ли си или е така, но от няколко дена започна да ми става гадно сутрин като си мия зъбите, а днес без да съм си мила зъбите ми се гадеше и ми беше кофти на стомаха. Отидох и си взех тест за бременост... Направих го и резултата беше същия както при първата ми бременост - две чертички - едната много бледа, но я има..... Изпаднах в тих ужас!!!! Аз сега съвсем сама си гледам децата и никой не ми помага. Но наистина не мога да си представя картинката с още едно бебе, когато тези двечките вече ще прохождат.... Няма да мога да се справя сама с три малки деца.... А седя и си мисля - ами ако пак са близнаци.... Ние винаги сме казвали, че искаме по-късно да си имаме още едни близнаци, по възможност момчета, но толкова рано.... Много са малки още тези....
А от другата страна стои и финансовия въпрос, който също не е за подценяване.... Просто не зная какво да правя.....

Извинявам се за обърканите ми писания, но и аз съм толкова объркана в момента, че не мога въобще да си събера мислите....
Плаче ми се....

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Милата!!! За съжаление нищо не мога да те посъветвам, освен да се успокоиш, доколкото можеш. И аз да бях на твое място, бих изпаднала в дива паника!
Стискам палци на всички крайници да решиш въпроса по най-добрия начин!!!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 13 200
Стискам ти палци!!!! И късмет!

# 3
  • Мнения: 4 915
Никой не може да даде "правилният отговор" за вас. Сами трябва да решите.
Преценете няколко пъти всички плюсове и минуси, всички възможности  и варианти.
Отделете си няколко дни, дори 1-2 седмици да "отлежи" въпросът и да премислите отново и отново.

Някои майки ще подкрепят бременността ти с примери как те са се справяли, други ще подкрепят идеята за аборт. Но решението и изборът са строго субективни и зависят само от вас. Желая ти да вземете онова решение, което ще ви донесе спокойствие и усещане за правилност.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 671
В трудни ситуации много помага да не се опитвам да стигна до крайното решение веднага, а да правя малки стъпки, които да ме отведат постепенно към изясняване на ситуацията, на моите чувства, желания и възможни решения.
Опитай се да се успокоиш сега, изчакай утре прегледа,после  поговорете с таткото и едва тогава - когато положението е  възможно най-изяснено, си дай някакво време да помислиш и решиш какво ще правиш.

Стискам палци!!!

# 5
Мила Веселина,
объркването ти е разбираемо. Все пак е натоварено с две малки госпожици. Но решението все пак е ваше. Господ видимо е благосклонен към вашето семейство, трябва да послушаш вътрешния си глас.

# 6
  • Мнения: 388
Стискам ти палци! newsm17

# 7
Сега си много объркана но като преспиш няколко нощи с мисли в главата и решението ще дойде Winkне се паникьосвай това което се случва е хубаво.Дано да вземеш най-доброто решение за вас(и веднъж вече като е взето недей да мислиш повече по темата Grinning)

# 8
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Сега си много объркана но като преспиш няколко нощи с мисли в главата и решението ще дойде Winkне се паникьосвай това което се случва е хубаво.Дано да вземеш най-доброто решение за вас(и веднъж вече като е взето недей да мислиш повече по темата Grinning)
Peace само мога да допълня, че всичко си зависи от вас- нас няма какво да ни питаш как трябва да постъпиш!
УСПЕХ !!!  bouquet

# 9
  • Мнения: 922
За добро или лошо, тестовете за бременност дават и грешни резултати (АГ-то ми има в практиката си доста такива случаи)... Лекарят ще каже със сигурност...
Но каквото и да стане - стискам палци Praynig

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Мила Веселина,
объркването ти е разбираемо. Все пак е натоварено с две малки госпожици. Но решението все пак е ваше. Господ видимо е благосклонен към вашето семейство, трябва да послушаш вътрешния си глас.

И аз съм на същото мнение.каквото и да стане Peace

# 11
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Mилата, сигурно наистина си много, много изплашена и объркана, но моето мнение по въпроса сигурно ще породи осъждане от някой от мамите. И все пак ... наистина вие си решавате дали да го задържите или не защото нали това е дилемата ако се окаже, че наистина си бременна. Аз лично винаги съм била против аборта . няма да коментирам за да не разбулвам духовете. сега съм на 27 години и имам по-малка сестра, с малка разлика сме. Винаги сме искали да имаме още една сестра или брат, но уви. Преди няколко години разбрах обаче, че майка ми е била бременна с трето дете веднага след сестра ми и го е махнала отново поради много малка разлика. ... Все още не мога да се примиря с това въпреки, че думата не е била моя. Знаеш ли, наистина помислете си добре. дано да направите правилен избор. Пък ако тревогата е фалшива, внимавайте и се пазете повече като не искате изненади. Без паника и успех.

# 12
  • varna
  • Мнения: 404
първо се успокой,нека доктора потвърди(или отхвърли)съмненията ти,поговорете с таткото и решението може би ще дойде само!вие най-добре си знаете до къде може да стигнете,но каквото и да решите то ще е най-правилното,защото ще сте го решили само двамата!късмет!!!

# 13
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Каквото и да решиш, мисля, ще е най-правилното за цялото ви семейство; поговори с таткото, вземете решението заедно, каквото и да е то;
Стискам палци нещата да са така, както ти ги желаеш Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 2 476
Това е хубаво, но зависи от къде го гледаш!За едни не, за други да, и така!Ако и след прегледа се окаже че си бременна,можете само вие и никой друг да решите какво да правите!А за финансовия въпрос си мисля, че поне откъм дрешки няма да има проблем ще има толкова много чифтове от двете каки!!!Незнам,поне баби нямате ли?Те и сега са ти много нужни,защо сама?Или приятелки?Братовчедки,сестри все някой може да помага! newsm78
А за аборт незнам?Има много рискове за в бъдеще да няма дечица!Вие си претеглете плюсовете и минусите!Това е!УСПЕХ!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт