Раждането започва???

  • 433
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 947
Здравейте,
знам че имам още доста време/около 40 дена/ до великото събитие, но от утре излизам в болничен и няма да мога да пиша повече във форума.Та въпроса ми е следния - като усетя че се започва - какво точно се прави: трябва ли да звънна в болница/все още не знам къде да раждам - предложения?/ или на бърза помощ...или направо да взема едно такси и да тръгна...Трябва ли да съм се записала там където ще раждам предварително и въобще какво да правя? Аз по принцип съм си малко паника - знам си че ще се шашна и ми се иска да съм максимално подготвена...Ще се радвам на всякакви съвети от вас - вкъщи сме сами с мъжа ми и няма от кого да черпя опит!










# 1
  • Мнения: 549
Когато започне раждането - няма съмнения че е това! Хубаво е багажа да е готов предварително - 1  по-малка чанта с най необходимото  за раждането и непосредствено след него и другите неща които близките да донесат после. Избери къде да раждаш - виж във форума пише много на тази тема и отиди на място за да имаш лични впечатления и тогава реши. А когато дойде момента - не бързай, изчакай контракциите да са на 5 мин. Ако изтекат водите също отиваш. Леко раждане и без паника Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 2 671
Конкретно на въпроса - взимаш си документите /обменна карта от ЖК, лична карта/, чантичката с багажа, викаш такси и отиваш в болница по твое желание. Не са необходими ниакави предварителни уговорки или обаждания, на всякъде и по всяко време на денонощитео ще те приемат.
Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт