алергия ли е?

  • 473
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Здравейте
Хлапето ми периодично го мъчи много гадна суха кашлица - непрекъсната. Вече години не можем да разберем дали е алергия, защото трябвало да навърши 5 и трябвало изследванията да се направят през есента.
Прави ми впечатление, че когато излезе навън млъква. А в къщи кашля средно през половин минута. Прилича ли ви това на алергия?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 769
Имате ли домашен любимец (вкл. костенурки или риби), на кава възглавница спи детето - с изкуствен или естествен пълнеж, на пода има ли мокет или килим, с тапети ли сте или с боядисани стени?

# 2
  • Мнения: 2 401
ох хич не ми харесва идеята със стените. Просто защото скоро купихме нов апартавент и вътре всичко е идеално гладко, няма килими няма мокети, матраците са латексови, спи без възглавница, никакво животно /и хлебарки даже/. Обаче ...прясно боядисани стени /на 6 месеца/.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дъщеря ми имаше кашлица, която не минаваше от сиропи. По едно време положението стана кошмарно и я заведохме в детската болница за белодробни заболявания. Там отсякоха- алергия и изписаха лечение. Веднага кашлицата се облекчи, в последствие- изчезна.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 769
Прясно боядисани е по-малкия проблем, отколкото тапети например.
Единственото (ако е на алергична основа) е домашен прах.
Все пак бих препоръчала да отидете при класически хомеопат, за да не пиете антихистамини и кортикостероидни лекарства.

Общи условия

Активация на акаунт