Няма сняг и няма студ, бебе идвай вече тук! 10.04 - 16.04

  • 8 885
  • 257
  •   1
Отговори
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Добро утро и ползотворна седмица на всички!    newsm51

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 09:26 от Жабче

# 1
  • Мнения: 4 970
ДОбро утро и от мен! HugЖЕлая ви хубав ден и още по-хубава седмичка,изпълнена с много позитивни емоции положителни тестове Peace
Днес моят татко има рожден- 4увствайте се почерпени виртуално( за съжаление така и не се нау4их да слагам онези хубави картинки под постовете си Blush...)

# 2
  • Мнения: 2 123
Привет понеделнишки другарки. Жабче много сладка темичка си пуснала. Хайде дано мотото с еокаже напълно оправдано.
Велмарко, честит празник миличка. Чудесно е близките ти хора да са живи и здрави, да с ерадвате и споделяте живота заедно!Нека е така още омного много години!
Момиченца, моля ви стискайте палци и за нас днес, че сме на фетална морфология и си мисля, че доста ще си отдъхна след като мине и това Praynig Довечера ще вляза да докладвам! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте и успешна седмица на всички! Hug

Аз продължавам да си чакам да не ми дойде. Тъй като последния тест го правих в петък и беше - , от тогава не съм правила нищо и мисля днес да е следващия, че вече нямам търпение! Стискайте всички палци.  Praynig

# 4
  • Мнения: 9 990
Добро утро и от мен и успешна седмица!  bouquetНимче-какво чакаш-колко дена ти се събраха закъснение вече?Ако има 10-ина-заминавай на доктор....и дано да е бебе това закъснение.
Ирини-всичко ще е наред, стискаме ти палци Praynig
Велмар-да ти е жив и здрав рожденика!
Аз започвам тази седмица с някакви очаквания, тъй като е "седмицата на истината" за мен.Отгоре на всичко много ме болят гърди, имам леки придърпвания, макар и рядко, за поспаливостта събота и неделя-няма да говоря, да видя как ще е тази седмица.Чакам да не ми дойде до края на седмицата и ми  е едно трудно... ooooh!
На всички -успешна седмица!  bouquet  bouquet

# 5
  • Мнения: 251
Заглавието на темата е страхотно!
Желая ви весела и изпълнена с положителни тестове седмица!

# 6
  • Мнения: 3 376
Успешна седмица и от мен! Ирини, стискам ти силно палци, знам, че всичко ще е наред на морфологията Praynig

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро на всички!Ирини данов всичко е наред Praynig._НИМ_ дано да не доиде ще ти стискам палци.Иначе при мен лелката си отиди и почнахме не следя никак ви овулации и подходящи дни просто ще си го правим когато ни е кеф ако трябва и всеки ден(все пак ни е едв 2-ри месец на опти)Прегръщам ви всички Hug
Между другото и аз като Весито сее пробвах с възглавницата и смея да кажа че ми отивваше. Embarassed

# 8
  • София
  • Мнения: 3 249
Пенелопа, не знам колко ми закъснява, защото не знам как да го преброя. По принцип трябваше да ми дойде в четвъртък! Днес сме понеделник. Това колко дни закъснение прави? 5 или 4 с днес? Самият четвъртък брои ли се? Thinking Със сигурност няма 10 дни обаче.
Притеснява ме фактът, че е първи месец след противозачатъчни и може просто цикълът ми да се е удължил! В петък тестът беше отрицателен.
Обаче болки имам всякакви! Чакам си - като направя теста, ще докладвам! Стискам палци и за теб! Кога трябва да ти дойде?

# 9
  • Мнения: 9 990
Аз съм за четвъртък-докарам ли го до петък -ще правя тест, нищо, че ме сърбят ръцете.Според мен имаш 4 дена закъснение, дано е това, което искаш.Направи го този пуст тест...би трябвало да хване нещо ако има вече...И на мен навремето на датата теста ми беше-, но се оказах бременна. Praynig

# 10
  • Мнения: 4 298
Жабче, много хубава темичка!   bouquet
Ирини, всичко ще е наред при прегледа и скоро ще си бременееш на спокойствие  Laughing!

А пък аз в петък спрях оргаметрила и чакам да ми дойде. По думите на лекаря ще е до 4-6 дни. Сутринта ме хванаха карастанчовите и  взех, че си измерих БТ - 37,6  Shocked. Никога не ми е била толкова висока. Когато пиех дуфастон беше максимум 37,3-37,4, а преди М ставаше 37,1.
Болки имам като пристягане в областта на матката, но не като предменструални.
Почват да ми се въртят едни мисли за тестове  #Crazy, дано да се устискам още някой друг ден, че номера с едната черта не ме кефи.

Последна редакция: пн, 10 апр 2006, 09:46 от *vera

# 11
  • Мнения: 514
Добро утро,
velmar, да ти е жив и здрав рожденника!
irinii, стискам палци  Hug
Успешна седмичка, с много положителни тестове и добро настроение

# 12
  • Мнения: 104
Спорна седмичка и от мен!  smile3525
На вички чакащи и нечакащи - успех! newsm10
А бебетата ако не ги е срам, нека да се бавят още, след такова страхотно заглавие. newsm63

# 13
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте момичета Grinning
На мен ми остават само 6 дни до деня на истината, но нещо като гледам ниската успеваемост на инсеминациите, си мисля, че и този път ще е неуспешна. И съм си казала: Край на инсеминациите Naughty Повече няма да правя. Най-много да направя лапароскопия, за да се види има ли сраствания и това ли е причината нищо да не става. Реших вече, че Бог си знае работата и ако ми е писано да имам второ дете, ще имам, ако - не - здраве да е.
Иринии, силно стискам палци за прегледа. Уверена съм, че всичко ще е наред!
Велмар, честит ти рожденик!
На всички желая много успешна седмичка  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 3 249
Ами направих си теста и си е абсолютно отрицателен. Гледах, пулих се, пак гледах - нищо!  Cry Знам, че това може да означава и всичко и нищо! Просто трябва да чакам. Между другото ако някой може да ми даде инфо за кръвния тест - как се казваше клиниката до НДК (може и на лична бележка), за която някой прочетох, че говори, ще съм благодарна!
Хубав ден и успешна седмица на всички!

Общи условия

Активация на акаунт