Арт Деко

  • 3 338
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 291
Момичета, помогнете ми да нанеря основа за сенки на Арт Деко. Бонжур отпада автоматично, днес бях там и казаха че никога не са я имали  Sick
Та в кои други магазини сте виждали козметика на тази фирма?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 626
В аптеката на спирката на тролея на НДК - на Патриарха. Там има Арт Деко ама основата не знам!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Артдеко се продава в парфюмерията на спирката на трамвая (за към центъра) на Попа.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 395
Провери в Ремедиумите- На Попа, зад Нотариата, мисля, че съм ги виждала там. Thinking
Освен това съм ги мяркала в РУМ-а на Младост 2. Там продават и Иза Дора и много други красоти също. Heart Eyes Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 10 291
Момичета, благодаря за информацията, Младост ми е най-удобно от гледна точка на местоположение+паркиране Simple Smile ще преслушам магазина там....

# 5
  • Мнения: 1 798
сега ако кажете и ориентировъчни цени....  bouquet Praynig
http://www.artdeco.de/

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
Момичета, благодаря за информацията, Младост ми е най-удобно от гледна точка на местоположение+паркиране Simple Smile ще преслушам магазина там....

Пиши   Praynig  ако ги намериш и на какви цени.

# 7
  • Мнения: 5 313
А някой знае ли къде в Пловдив може да се намери тази основа за сенки?

# 8
  • Мнения: 1 809
сега ако кажете и ориентировъчни цени....  bouquet Praynig
http://www.artdeco.de/

Скоро ги гледах-сенките,единичката е около 6,80лв,спиралите около 20лв.На другите неща не помня цените..Но като цяло мисля че са както цените на Лореал,дори за някои неща и по-ниски Peace

# 9
  • Мнения: 13 512
Дотук само инфо за София видях. А  някой случайно да  знае във Варна къде има Art Decco? Или  ако може, някой да ми пусне  на лично   координатите на вносителя/ трябва да ги има на опаковката на всеки продукт/ Благодаряя ви предварително

# 10
  • Мнения: 436
Дотук само инфо за София видях. А  някой случайно да  знае във Варна къде има Art Decco? Или  ако може, някой да ми пусне  на лично   координатите на вносителя/ трябва да ги има на опаковката на всеки продукт/ Благодаряя ви предварително


Това за България. Взех го от сайта им.

 ARTDECO IN BULGARIEN   
 
  Nardis e.o.o.d.
Ms. Nelly Petkova
40´Chervena roza Str.
BG-1404 Sofia
00359-2-9587766
nardis_bg@yahoo.de

 


Иначе производител е

ARTDECO cosmetic GmbH
D-85757 München-Karlsfeld

Germany

# 11
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...Бонжур отпада автоматично, днес бях там и казаха че никога не са я имали  Sick
Ооох, те са напълно обезумели тия в Бонжура Twisted Evil, нали точно от магазина им на Славейков си купих за пръв път нещо от марката. Гола вОда са им консултантите, нито знаят имат ли нещо, нито къде се намира, за едни сенки и един молив за устни уж обърнаха целия магазин, накрая се оказа, че са им под носа Sick. Може пък по тая причина да са се отказали да ги продават Mr. Green.

Последно си купих сенки (от тези единичните) от една парфюмерия на бул. Витоша, но в тая му част, която е по-близо до Южния парк, малко след ДСК и салона на НЕОСЕТ се намира. Ако имаш път, провери и там.

В чужбина съм засичала марката в по-големите магазини на веригата Sephora, има абсолютно всичко pletka

# 12
  • Мнения: 5 313
Това за България. Взех го от сайта им.
 ARTDECO IN BULGARIEN   
  Nardis e.o.o.d.
Ms. Nelly Petkova
40´Chervena roza Str.
BG-1404 Sofia
00359-2-9587766
nardis_bg@yahoo.de

  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 10 291
...Бонжур отпада автоматично, днес бях там и казаха че никога не са я имали  Sick
Ооох, те са напълно обезумели тия в Бонжура Twisted Evil, нали точно от магазина им на Славейков си купих за пръв път нещо от марката. Гола вОда са им консултантите, нито знаят имат ли нещо, нито къде се намира, за едни сенки и един молив за устни уж обърнаха целия магазин, накрая се оказа, че са им под носа Sick. Може пък по тая причина да са се отказали да ги продават Mr. Green.

Последно си купих сенки (от тези единичните) от една парфюмерия на бул. Витоша, но в тая му част, която е по-близо до Южния парк, малко след ДСК и салона на НЕОСЕТ се намира. Ако имаш път, провери и там.

В чужбина съм засичала марката в по-големите магазини на веригата Sephora, има абсолютно всичко pletka
Не бе  Laughing никога не били имали основата за сенки... иначе щендера е на видно място  Wink

# 14
  • Мнения: 13 512
Дотук само инфо за София видях. А  някой случайно да  знае във Варна къде има Art Decco? Или  ако може, някой да ми пусне  на лично   координатите на вносителя/ трябва да ги има на опаковката на всеки продукт/ Благодаряя ви предварително


Това за България. Взех го от сайта им.

 ARTDECO IN BULGARIEN   
 
  Nardis e.o.o.d.
Ms. Nelly Petkova
40´Chervena roza Str.
BG-1404 Sofia
00359-2-9587766
nardis_bg@yahoo.de

 


Иначе производител е

ARTDECO cosmetic GmbH
D-85757 München-Karlsfeld

Germany



Благодаря ти много, утре ще им звънна да  ги попитам за Варна.

Общи условия

Активация на акаунт