Какво ви отговаря любимия на въпроса "как съм"?

  • 5 807
  • 136
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Момичета, не съм сигурна дали това не е тема за "дом и семейство" newsm78, но все пак нали всяка "красива мама" очаква възхищението в очите на любимия, и когато то не е достатъчно, го подпитваме къде по-деликатно, къде... Sick

да отговоря аз - получавам отговор "добре си", преди още да ме е погледнал...
това би ли ви ядосало?Но ако алтернативата е непрекъснати забележки и мрънкане newsm78
извинявам се, ако темата е била обсъждана, не се сетих да пусна на търсене Sick

# 1
  • Мнения: 695
същият отговор получавам и аз 'Добре си' smile3521
малко изнервящо е понякога ама все пак е нещо smile3503

# 2
  • Мнения: 2 952
Поглежда ме и казва ..."Красива си , все  си  красива , така си се родила!" Simple SmileКато  го питам "Обичаш ли ме ?"....."Умирам за теб "....казва.... Grinning

ПС:   Ако  питам за дрехи ....казва  ми истината ако нещо не ми отива , нали погледнато от  страни понякога е различно.... Simple SmileНе ме ласкае  постоянно , иначе няма да му вярвам Grinning

# 3
  • Мнения: 9 894
а ще ви хареса ли да ви огледа отгоре до долу с критичен поглед и да изсумти, че роклята общо-взето добре, ама не се връзва с тези обувки....
Моят е подробен, но винаги завършваме с "Добре си" Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз мъжа ми малко го ползвам като приятелка в тва отношение,а и той мен де.Поне е откровен,облечи това,съблечи онова,много си се намацала и ей такива неща.

# 5
На мен също си ми го казва, но според мен така е по добре.

# 6
  • Мнения: 8 917
Дори и сега като пиша си го представям "Готина си! smile3521". Все пак това е целта, нали - да си ме харесва той?! Mr. Green

# 7
  • Мнения: 328
Моят винаги забелязва новите неща и казва на право какво мисли.Най-често обаче и ние сме на "Добре си!".

# 8
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
"Добре си"-отговаря вяло той  Confused

# 9
  • Мнения: 2 550
Ами и той като мен първо казва "Добре си", без да е погледнал....по някое време се сеща да погледне и критикува, ако нещо не му харесва:)). И аз така правя, той не се дразни от това, но много мои приятели недоволстват, еч не съм ги погледнала и казвам "добре си"...Simple Smile)

# 10
  • Мнения: 27 524
Казва ми общо взето честно.Само ако бързаме или не му се чака да се наглася,тогава ме мами  колко съм добре и хубава всякак,и без грим,и несресана,ама кой ли му вярва  Joy

# 11
# 12
  • Мнения: 1 153
Винаги ме лъже че съм добре Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 1 502
Моя мъж е същия. Откакто започнах диетите, все ми вика, "Абе добре си, ти какво манекенка ли ще ставаш?" Но иначе винаги ме надъхва и ме окуражава.
Единствено брат ми никога не ми спестява истината и затова аз много му се доверявам.

# 14
  • Мнения: 1 417
Много съм доволна от моя мъж, защото НЕ ВИНАГИ ми казва - Добре си или това ти отива! Simple Smile Единствено с него ходя на шопинг и единствено на него вярвам! Много е критичен, освен това е художник, така че мнението му, че тази кройка или модел, този цвят би ми стоял по добре от другия, защото така и така е 100% вярно! Ужас за продавачките Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт