"МАТЕРНА" във Варна

  • 4 254
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
До всички бъдещи мами във Варна: Момичета, ако пиете Матерна, да знаете, че от 2-3 месеца няма внос в БГ и много трудно се намира. Така че, ако имате възможност се запасете с повече опаковки. Или си пуснете връзките по аптеки и складове. Успех!

# 1
  • Мнения: 747
Не само във Варна, и в София я спират. Любопитно ми е да разбера какви са причините, но ако я спират по медицински съображения /вижте другите теми за нея/, защо трябва да се запасяваме?

# 2
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Аз не съм притеснена от това, просто защото лекарката ми не ми я е изписала, пия Неоксид. Доста противоречиви мнения съм чела за Матерната. Thinking

# 3
  • Мнения: 81
   Днес и аз разбрах за липсата и на пазара след като обиколих 4-5 аптеки в Младост - София. Обясниха ми, че няма да се внася известно време.

# 4
  • varna
  • Мнения: 404
не е кой знае какъв проблем-има и други по-добри витамини!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 5 718
Аз не съм притеснена от това, просто защото лекарката ми не ми я е изписала, пия Неоксид. Доста противоречиви мнения съм чела за Матерната. Thinking
Извинявам се за тъпия въпрос, но това витамини за бременни ли са - Неоксид? Не съм ги чувала. Blush

# 6
  • Мнения: 81
   Мами, напишете заместител на Матерната и съответно някаква приблизителна цена.

# 7
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Аз не съм притеснена от това, просто защото лекарката ми не ми я е изписала, пия Неоксид. Доста противоречиви мнения съм чела за Матерната. Thinking
Извинявам се за тъпия въпрос, но това витамини за бременни ли са - Неоксид? Не съм ги чувала. Blush

Ами това е нещо като хранителна добавка, таблетки са и имат много витамини и минерали. Мисля, че не са само за бременни, но това ми изписа мойта лекарка и аз пия по 2 хапчета на ден. За сега за Матерна не ми е споменавала, а мисля, че няма и да ми изписва да пия.  Струват между 10-12 лева, зависи от аптеката, от която ги купуваш, до колкото знам и Матерната се движи в този ценови порядък.

# 8
  • Мнения: 103
Аз съм от Варна и там ще раждам но временно живея в София и несъм забелязала да са спрели  Матерната тук.Вчера бях в аптеката и си купих и никой нищо не каза,а аптекарката ми е позната.Интересно че защо ще ги спират??????????СТРАННА РАБОТА.

# 9
  • Мнения: 77
Абе да ви кажа май има някаква причина, защото мненията за матерна са доста противоречиви newsm78 newsm78 newsm78
Аз я пия но половинка и през ден защото ми става лошо от нея ако изпия цяло хапче Sick
мисля като ги свърша да мина на някакви други витамини baby_neutral baby_neutral

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Като бях бременна в 9ия мес.в аптеката ми казаха,че я спират от производство newsm78,щели да пускат някакъв заместител,учудвам се че още я продават.

# 11
  • Мнения: 7 474
Моя доктор ми каза, че от нея няма никакъв смисъл и спрях да я пия! Peace

# 12
  • Мнения: 545
Пих Матерна още при първата си бременност преди 5 години по съвет на лекаря. Сега още като забременях си купих и продължавам да я вземам всеки ден. На мен лично ми се отразява добре - дотук нямам никакви проблеми нито с косата, нито със зъбите. Дори забелязах, че при ресане от косата ми падат много по-малко косми, отколкото когато не бях бременна.

Аз последно си купих преди 2 седмици, не съм разбрала да имат проблем със снабдяването А колкото до спирането на вноса - това може да няма нищо общо със спиране на производството. Като пример - преди година и нещо бяха спрели да внясят нощния крем за ръце на Dove, после пак се появи в търговската мрежа.

# 13
  • Мнения: 2 332
Тук имаше дискусия за Матерна-та:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=90523.0

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
   Мами, напишете заместител на Матерната и съответно някаква приблизителна цена.

Аз пия Top Levure, цената им е около 10лв. и са предназначени за бременни. Гинекологът ми ги препоръча като по-добри от Матерна  Wink

Общи условия

Активация на акаунт