Ишлеметата?

  • 1 530
  • 29
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
момичета хайде да съберем повечко адреси на такива магазинчета на едно място
Сигурно е правено и преди ,но неуспях да открия Embarassed
а ми се иска за новия сезон да пообиколя и да избера от там дрешки.
Засега знам само магазинчето зад съдебната палата...сега сте вие:)

# 1
  • Мнения: 2 220
Присъединявам се. Но нека има за всички градове, не само за София. Аз лично не знам нито един.

# 2
  • Мнения: 428
зАЩО НЕ ГО УТОЧНИШ ТОВА МАГАЗИНЧЕ ЗАД СЪДЕБНАТА ПАЛАТА?АЗ НЕ ГО ЗНАМ КЪДЕ СЕ НАМИРА!?бЛАГОДАРЯ Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 3 688
нека някоя мама която знае как се казва магазинчето да обясни по точно,на последната спирка на 5ца трамвай е:)

# 4
  • Мнения: 14
Незнам дали са ишлемета,но ще споделя с вас на какво попаднах преди няколко дни в Пловдив.На Кукленско шосе, в слада който е пред ТСМ ,си купих тениски на s.Oliver за по 8лв,а на малката на babyGAP за 4лв.Дано съм била полезна.
Ще следя с интерес темата!

# 5
  • Мнения: 1 881
1. Младост 3, в Търговски център "Кондор", ет. 2, магазинчето е основно за "GAP" дрешки;

2. Раковска /след Дондуков, като се спускаш посока Сливница/ , близо е до един Китайски ресторант

# 6
  • Мнения: 1 214
Магазинче за такива стоки има точно до  входа болница Вита.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 154
А някой знае ли в Бургас дали (къде) има  Hug

# 8
  • Мнения: 3 042
  Embarassed Момичета извинете за въпроса: Какво значи ишлемета!? Embarassed

# 9
  • Мнения: 5 228
  Embarassed Момичета извинете за въпроса: Какво значи ишлемета!? Embarassed

Това значи маркови дрешки, шити в България, който по незнайни пътища се озовават и в българските магазини и се продават на прилични цени. Не става въпрос за ментета, а за истински маркови дрешки, шити тук.

# 10
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
В моя квартал ;''Лагера'' има два магазина само с ишлимета.И двата са склад-магазин.Единия е Planet kids другия се намира на ул ''Баба Илийца''42-43 това е вътре в самия квартал.В4ера полу4и стока.Има и за нас.Страхотни работи.Цените са като навсякъде Hug  bouquet

# 11
  • Мнения: 346
младост 1 (или 1А, не съм много сигурна ка се води) - търговски център Сити, точно до Била. /Зара, Гап, Миноти/

# 12
  • Мнения: 1 313
Галя, много ме заинтригува със Зара! А цените какви са?

# 13
  • Мнения: 346
тениските и блузки с дълъг ръкав - макс.9-10лв.

# 14
  • Мнения: 5 228
Около сто пъти съм поствала адреса на магазинчето на Ситняково, но пак ще го направя. Както е кръстовището на Оборище и Ситняково, ако си с гръб към Оборище, срещу теб има дълъг блок. В него е магазинчето. Има страхотни дрешки, зареждат всяка седмица и правят отстъпки, когато купиш повече дрешки. Цените са съвсем прилични - блузки Гап по 8-9 лв., клинчета също по толкова.

Общи условия

Активация на акаунт