Колко кг бяхте, когато забременяхте?

  • 5 915
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 381
Интересувам се колко кг бяхте, когато разбрахте, че ще имате повече от 1 бебе?
Ако сте била под нормата как реагира лекарят ви?

Ако има подобна тема моля модератора да изтрие тази. Не можах да намеря нищо по въпроса.

Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 291
Забременяла съм на почти 70 кг. Не съм  била под нормата, защото винаги съм била по-едричка  Blush Общо за цялата бременност качих 16 кг.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 110
Бях 54 кг, мисля, съвсем в норма за ръста ми. Не е коментирано стартовото ми тегло от лекарите.

# 3
  • Мнения: 4 965
Бях 54 кг, мисля, съвсем в норма за ръста ми. Не е коментирано стартовото ми тегло от лекарите.

Почти същото, само че бях 53 кг. при ръст 174 см.
Нямаше коментари.

# 4
  • Мнения: 7 803
47 кг никой нищо не ми е каzал

# 5
  • Мнения: 293
Бях 54 кг, мисля, съвсем в норма за ръста ми. Не е коментирано стартовото ми тегло от лекарите.
и при мен беше същото Joy

# 6
  • Мнения: 1 895
Започнах от 45 килограма на 170 - когато се разбра,че са близнаци доктора ми се шегуваше да си направя снимка,защото никога повече няма да се видя такава Twisted Evil Twisted Evil
 За цялата бременност качих 24 килограма, като най-много в 5 месец - 9 килца Crazy Една година след раждането бях със същото тегло като преди, така че доктора не позна по този палаграф Flutter

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 580
         И аз забременях при 54кг. Когато на месец качих повече килиграми докторът ми правеше забележка и минавах на плодове и зеленчуци. Качих общо 20кг. Излязох от родилния дом пак 54кг. Всичко беше само на корема.

# 8
  • София
  • Мнения: 897
Бях 47, с тесен таз и докторите ме убеждаваха, че трябва да родя секцио, докато не попаднах на една докторка, която беше твърдо за нормално раждане... и природата си знае работата- родих с 20дни по-рано от термина по-малко бебче и всичко беше наред. имам да свалям още 9кг Sad

# 9
  • Мнения: 87
когато забременях бях 60кг., за цялата бременност качих общо 17кг. Сега съм 58кг.

# 10
  • България-София
  • Мнения: 573
50 kg при 170 см, нямаше коментари.

# 11
  • Мнения: 481
Бях около 50 кг, когато забременях. Лекаря ми малко се притесняваше, тъй като каза, че структурата на тялото ми е "грацилна" и ще е по-трудно износването на две бебета. Наистина щеше да е трудно, ако ги носих до края на деветия месец, но аз родих в края на осмия  Grinning

# 12
  • Мнения: 964
Збременях 70кг на 175см.Качих 28 кг за цялата бременност.Свалих 14 с раждането,за другите като спра да кърмя ще мисля.

# 13
  • Мнения: 137
Аз бях 65 в началото на бременността. 1 година не можах да се отърва от 10-те кг, които натрупах изведнъж Close
Сега, в 21 г.с., съм вече +8 кг  Embarassed Нямам представа колко ще бъда накрая, но понякога се чувствам като балон, особено при топло време Sick

# 14
  • Мнения: 134
Мале какви са тези килограми бе момичета - 45, 47... И как така сте си били на същите килограми като сте родили? Браво на вас!
Аз бях 56 и качих 28 кг за цялата бременност. Сега съм 62, което е добре за ръста ми, ама корема си стои още Sad((

Общи условия

Активация на акаунт