Започна "Произведено в България"

  • 2 316
  • 32
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 469
От днес започна в НДК "Прозведено в България". Има много хубави дрешки за деца, а също и за мами. Фирми няма да цитирам, за да не прозвучи като реклама. Аз вече се отчетох. А вие?

# 1
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
В този боклу4арник ве4е няма да стъпя никога.Миналата година беше пълен провал #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1 547
Задушно, прахоляк, меле, турски и китайски боклуци. Отдавна фирмите с качествена българска продукция не участват в това така наречено "изложение". Отврат.

# 3
  • Мнения: 8 459
Мерси за информацията. LaughingАз ще отида.Винаги намирам по нещо хубаво. Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 797
 До кога ще е изложението?

# 5
  • Мнения: 607
Аз последните години все го пропускахно сега може и да отида.

# 6
  • София
  • Мнения: 469
Задушно, прахоляк, меле, турски и китайски боклуци. Отдавна фирмите с качествена българска продукция не участват в това така наречено "изложение". Отврат.
Според мен е важно човек да умее да отсява качественото.

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ще ми се да ида, но май няма да мога  Confused

И аз съм на мнение, че за всеки влак си има пътници Wink

# 8
  • Мнения: 2 255
До кога ще е изложението?

До 16-ти ако не се лъжа, ще ми се да скокна, ама дали ще намеря на кого да оставя малкия  newsm78 а с него е малко  #Crazy

# 9
  • Мнения: 177
Знае ли някой кога ще е изложението в Бургас?

# 10
  • Мнения: 660
Изложението в София е до 14-ти ! На третия етаж има една пловдивска фирма , която предлага страхотни детски дрешки , а някои размери стават и за по -фините мами . Шият за Англия и за една френска фирма "IKKS" . Утре отивам и ще ви кажа как се казва фирмата !!!

# 11
  • Мнения: 73
Изложението в София е до 14-ти ! На третия етаж има една пловдивска фирма , която предлага страхотни детски дрешки , а някои размери стават и за по -фините мами . Шият за Англия и за една френска фирма "IKKS" . Утре отивам и ще ви кажа как се казва фирмата !!!

Изложението в София е до 16 април включително Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 550
От днес започна в НДК "Прозведено в България". Има много хубави дрешки за деца, а също и за мами. Фирми няма да цитирам, за да не прозвучи като реклама. Аз вече се отчетох. А вие?
Цитирай, цитирай! Мисля, че това е целта на този форум. Пише го в поясненията под заглавието. (Или поне го пишеше навремето.) Пък и ще ни ориентираш да не се лутаме в навалицата по етажите.  Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 11 692
В този боклу4арник ве4е няма да стъпя никога.Миналата година беше пълен провал #Cussing out
Задушно, прахоляк, меле, турски и китайски боклуци. Отдавна фирмите с качествена българска продукция не участват в това така наречено "изложение". Отврат.
Не съм много съгласна с горните постинги!Миналата година по това време гледах само за новородени,че вече бях в 8-ми месец и не знам как е било!
За тази година е вярно че има и китайски стоки основно обувки, които представят за български!
Опитаха се и едно кожено яке също китайско да ми го пробутат за "пловдивско",ама нямаше кой да се хване!
Но участват и български фирми,които шият качествена конфекция, както дамска, така и детска!Не става въпрос за бутикови облекла!
Иначе както някои мами са казали,важното е да отсееш качественото!
А и всичко е накуп,не обикаляш улиците,затова ми харесват тези изложения!
В крайна сметка въпрос на мнение и все пак приятни покупки на пазаруващите!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз ходих на това в Русе. Нямаше много неща, но все пак се намираха тук таме качествени детски дрешки, при това на добра цена. Купих много сладка блузка на Мони само за 2,50 лв. Според мен си заслужава да се разгледа, наистина е важно да се отсяват боклуците.

Общи условия

Активация на акаунт