Посъветвайте ме относно Ортопедията в Горна баня

  • 142 154
  • 160
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 770
Здравейте. Искам да се консултирам с вас по един въпрос. Значи аз съм от Движението на българските майки, знаете го. Грижа се за млади майки - сираци. Едната ни майка е от Роман, бебето й се роди с увреждане на крачетата - има изкривяване. Роди се в края на януари. Още в началото му сложиха гипс, но резултатът е нулев. Сега е взела направление за Ортопедията в Горна баня, препоръчали са й д-р Алексиев. Аз съм го виждала веднъж и ми харесва, занимава се и специално с детска ортопедия.
Въпросът ми обаче е: как да процедирам сега - да говоря с него ли директно, до болницата ли да ходя за да говоря за тази майка? Каква е процедурата, какво първо да направя?

# 1
  • Мнения: 24
Това, което мога да кажа е , че д-р Алексиев по принцип не работи със здравната каса. Казвам по принцип, защото си мисля, че ако му се обясни ситуацията едва ли ще иска пари, но не знам. Най-добре да се говори лично с него. А иначе, аз си водих малкото дете при него за профилактичен преглед и съм доволна. Каката я водих при проф. Владимиров, защото той се води за най-добрия специалист, но останах много разочарована, основно от отношението му тогава, а в последствие и от работата му. Прави операция на сестра ми, но това е друга тема. Пробвай с д-р Алексиев първо. Успех и дано детенце се оправи

# 2
  • Мнения: 1 770
Ох, определено трябва да сме със здравната каса  newsm78

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
д-р Алексиев е страхотен човек...не само специалист.
Говори с него.
Поне ще получиш адекватен съвет за всичко, което може да се направи за детето.

# 4
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Д-р Ефремов работи с касата, също е много внимателен като човек.
Можеш да говориш с  д-р Алексиев и той ще те посъветва. Моето впечатление, че там лекарите са доста разбрани и свестни.

# 5
  • Мнения: 1 271
Пресни новини за д-р Алексиев
той преглежда с/у 15 лв
е-маила му е
venelin_alexiev@abv.bg
и обяснява - пиши му без да се притесняваш.
моб.тел. 0889 23 81 90
Дано съм ти била полезна - УСПЕХ    bouquet

# 6
  • Мнения: 1 770
Благодаря ви много за съветите! От понеделник действам активно по въпроса. Стискайте палци и се молете да успеем нещо да направим за това детенце и да не остане инвалид за цял живот!  Praynig Ще ви държа в течение!

# 7
Благодаря ви много за съветите! От понеделник действам активно по въпроса. Стискайте палци и се молете да успеем нещо да направим за това детенце и да не остане инвалид за цял живот!  Praynig Ще ви държа в течение!
vsi4ko ste napravia za deteto...parvo seria ot gipsove, sled tova operacii...vednazh mese4no sym vav Vratca, tam se raboti po NZOK...taka 4e ot Roman ste e Ok za maikata:))) , s obi4, dr.A

# 8
  • Мнения: 2 116
Stiskam paltsi! Dano deteto se opravi Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 4 883
Не съвсем на място искам да попитам някой знае ли какво представлява електро -стимулацията, която правят в Горна баня за деца с плоскостъпие? След като на синът ми му направиха стелки, ни казаха, че в края на лятото трябва да ходим на тази стимулация цялата зима, за да има ефект от усилията ни.
Досега бях чувала само за електро стимулация в Клиниката на Чавдаров, даже съм виждала манипулациите на децата там, но дали това има нещо общо с електро стимулацията в Горна баня, и каква е връзката със сплесканите ходила, не мога да си обясня.
И още нещо- ако двете процедури са еднакви по своята същност, но се стимулират различни проблемни зони, тогава мога ли да водя детето не в Горна баня, а в Света София за тези процедури?

# 10
  • Мнения: 1 770
Благодаря ви много за съветите! От понеделник действам активно по въпроса. Стискайте палци и се молете да успеем нещо да направим за това детенце и да не остане инвалид за цял живот!  Praynig Ще ви държа в течение!
vsi4ko ste napravia za deteto...parvo seria ot gipsove, sled tova operacii...vednazh mese4no sym vav Vratca, tam se raboti po NZOK...taka 4e ot Roman ste e Ok za maikata:))) , s obi4, dr.A

Благодаря много на д-р Алексиев за отзивчивостта и топлосърдечността, както и за подробната информация, която ми даде за етапите на лечение и всякакви останали подробности!  newsm10

# 11
zdraveitemnogo bix iskal nqkoi da mi pomogne!!!Interesuva me mnenieto vi za d-r profesor Vladimirov
detenceto mi e s izkrivqvane na xodiloto 2 meseta be6e s gips i sega doide vreme da mu se pravi operatziq i za men e mn vagno da razbera nqkoi sbluskval li se e s tozi problem i mogeli da me posavetva kude da otida .Blagodarq vi mnogo...vks@dir.bg

# 12
  • Мнения: 2 242
С изкривяване на ходилата се занимава д-р Мирослав Живков от Варна. Познавам го лично и горещо го препоръчвам. Е, вярно че често е в чужбина, но работи и тук.
http://www.equinovarus.hit.bg/p6bg.htm
УСПЕХ!

# 13
  • Мнения: 46
Здравей  Simple Smile
Моето бебе бе излекувано от д-р Живков.Не ти препоръчвам Владимиров,защото той на нас ни каза ,че ще трябват няколко операции,а се оказа,че минахме и без тях.Моето дете имаше изкривяване и на двете стъпълца,а днес благодарение на Живков е с нормални и здрави крачета.Писала съм ти по подробно на емайла.
успех и ми пиши,ще ти помогна с каквото мога

# 14
Zdraveite gospojo mnogo se radvam 4e iskate da pomognete na tova dete.Otnosno pismoto vi moga da vi odgovorq.Moqt sin sa6to be6e operiran v deckata ortopediq v Gorna banq i ot d-r Aleksiev.iskam da vi kaja 4e ot nego sam mn dovolna moqt sin be6e na 5 god kato go operila a sega e na 7 i ni predstoi o6te edna operaciq da mu napravi sa6tiqt doktor.1 trqbva da si vzemete napravlenie ot li4niqt lekar za ortoped travmatolog.2 trqbva li4no da se sre6tnete s lekarq i deteto da e tam toi 6te preceni kakvi izsledvaniq 6te napravi i sled kato se konsultira s absolutno vsi4ki lekari koito rabotqt v otdelenieto i te 6te re6at kakvo 6te trqbva da se napravi.Az vi prepora4vam da otidete pri D-R Aleksiev a ne pri Vladimirov.Ako iskate da me pitate ne6to pove4e napravete go.Dano pone malko sam vi pomognala s tazi informaciq.

Общи условия

Активация на акаунт