Забавни коремни преси

  • 6 974
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 639
 Лежа си на спалнята и ми попадна балона на дребосъчка . Заигравам се аз и почвам да се стремя да го задържа във въздуха с крака . От време на време си помагам и с ръце, но ме досмеша , а коремчето ми дава знак за преумора  Mr. Green ....
 И така казвам си аз "Брей че весело ... хем ми е забавно , хем коремни преси правя !"  Joy
Много приятна тренировка , пробвайте  Peace

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хъхъхъхъха, по-често прави смешни коремни преси, пожелавам ти скоро да имаш релефен резултат. Ще взема да опитам тоз нов вид присмех, заинтригувах се.

# 2
  • Мнения: 7 430
Много "сладко" упражнение, може някой ден да го пробвам...не сега де Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 39 717
Върши работа, пробвала съм го

# 4
  • Мнения: 695
и аз трябва да ги пробвам тези коремни преси smile3521 ей така докато си играя с малката

# 5
  • Мнения: 485
Когато Ани беше по-малка правехме заедно двете коремни преси по следния начин. Сядаш на пода с изпънати събрани крака, нея я слагах да легне на краката ми  с глава при пръстите на краката ми, хващам я за ръце и доката я изправям до седнало положение тя да направи коремна преса - аз лягам, после аз се изправям до седнало положение тя ляга. И така. За нея беше много забавно, всъщност аз и направлявах движенията, защото я държах за ръцете. Измислих го за нейно забавление, но установих че и коремните ми мускули се натоварваха.

Правихме също и това-аз сядам на леглото, а тя стои на разстояние от мен и ми хвърля топката. При хващането на топката аз се мятам на леглото до легнало положение, и се изправям до седнало когато и я хвърлям. Ефект при мен, голяма забава за нея, а и аз като се изправях да седна все пъшках, че било много тежко да вдигаш топката, а малката си умираше от смях и искаше още да си играем.

Това от мен
Успех със забавленията  bouquet

# 6
  • Мнения: 2 255
Аз "практикувам" един друг забавен вариант  Joy
Лягам на спалнята слагам бебо в/у краката (под коляното newsm78) и го вдигам  нагоре-надолу / напред-назад  - хем той се кефи, че лети  hahaha хем майка му си стяга "мешето"  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт