някоя от вас вземала ли е вече решение за втори опит и дете??

  • 4 406
  • 80
  •   1
Отговори
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
можете ли да ме посъветвате как да постъпя?
как се взема решението за ново семейство, а и още едно дете??
искам вече да имам второ дете ама като ме е страх а реша....
едно вече гледам сама, а не искам още веднъж да обяснявам защо е без баща....   
а и всички други негативи...
и как се разбира че ТОЙ е правилният човек????

# 1
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Не се разбира. Малиииии аз съм най-големия песимист тук, но при втората си любов, и голямото ни желание за още едно бебе, резултата е ................. Тати избяга, а аз отново съм самотна мама. Да са ми живи и здрави и двете принцеси, чустваме се идеално трите

# 2
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Не се разбира. Малиииии аз съм най-големия песимист тук, но при втората си любов, и голямото ни желание за още едно бебе, резултата е ................. Тати избяга, а аз отново съм самотна мама. Да са ми живи и здрави и двете принцеси, чустваме се идеално трите

ти направо ме разби??!!!
невероятна подкрепа  bouquet
шегувам се, просто искам да разбера как и било при другите като мен

# 3
  • Мнения: 473
Aми аз мисля по този въпрос,имам едно на 2 и половина искам още едно но ще из4акам малко да порасне малкия да стане поне на 4ри.Но аз не искам мъж,направо съм отвратена Grinning.Сега сабирам информация как да осиновя една принцеска и да си живеем тримката заедно.Аз поблема дали искам или не мъж го реших.НЕИСКАМ да гледам пак бебе.Мисля 4е две ще са ми достата4ни. Rolling EyesА ти нищо конкретно не си написала намери ли мъж или още не.Затова незнам какво да ти кажа.

# 4
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Aми аз мисля по този въпрос,имам едно на 2 и половина искам още едно но ще из4акам малко да порасне малкия да стане поне на 4ри.Но аз не искам мъж,направо съм отвратена Grinning.Сега сабирам информация как да осиновя една принцеска и да си живеем тримката заедно.Аз поблема дали искам или не мъж го реших.НЕИСКАМ да гледам пак бебе.Мисля 4е две ще са ми достата4ни. Rolling EyesА ти нищо конкретно не си написала намери ли мъж или още не.Затова незнам какво да ти кажа.


чак пък да съм намерила мъж- срещнах го преди година и половина, но не мога да се реша
или по-скоро изчаквам и аз не знам какво
той иска дете, но вътре в  мен  има една несигурност- ами ако пак сгреша?????
не искам децата ми да плащат за моите грешки- този филм вече го играя- в главната рола- не че се оплаквам, на мен всъщност ми е добре така Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 473
А ти искаш ли дете или само той иска?А това с грешките всеки ги допуска не си застрахована от тях.И няма кои да те съди за тях.Но аз винаги имам едно на ум"ако пак остана сама какво права"  bouquet

# 6
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
[
"ако пак остана сама какво права"  bouquet
[/quote]
ами и мен от това най-много ме е страх- и аз искам дете- то няма нищо по-хубаво от онази наистина вълшебна думичка- мамо
но ми се иска да съм по-сигурна
първият път беше лесно- с розовите очила и напред
ама сега като ги няма....
права си че няма застраховка, за това търся съвет

# 7
  • Мнения: 473
[
"ако пак остана сама какво права"  bouquet
ами и мен от това най-много ме е страх- и аз искам дете- то няма нищо по-хубаво от онази наистина вълшебна думичка- мамо
но ми се иска да съм по-сигурна
първият път беше лесно- с розовите очила и напред
ама сега като ги няма....
права си че няма застраховка, за това търся съвет
[/quote]


Ами след като веднъж си попаднала тук нормално е да се страхуваш пак да не останеш сама.Но зависи какво разбираш под сама.Аз ли4но ве4е искам да съм сама щото  ми писна от л..а.Незнам какво те претиснява ако останеш сама.Финансовата страна или емоционалната?Азмалко не те разбирам щото на мен ми намирисва на това 4е ако не му родиш дете ще се разделите или искаш да го задържиш.Извиняваи за дирекноста ми мойе и да не е така затова кажи пове4е.

# 8
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
тони, аз под сама имам предвид сама с детето му/ако го има разбира се/. а ако той искаше само дете - вече да го е направил.
проблема е вътре в мен или по-скоро несигурността
аз и сега на практика живея сама- с въпросният се срещаме 1-2 пъти в седмицата, а през останалото време се чуваме по телефона.
финансово пак сама се оправям, така че не е и това а емицонално- то нали знаеш че боли ама минава...
по-скоро имам предвид ако пак се получи така, че да се разделим, а има и дете- от това ме е страх

# 9
  • Мнения: 473
тони, аз под сама имам предвид сама с детето му/ако го има разбира се/. а ако той искаше само дете - вече да го е направил.
проблема е вътре в мен или по-скоро несигурността
аз и сега на практика живея сама- с въпросният се срещаме 1-2 пъти в седмицата, а през останалото време се чуваме по телефона.
финансово пак сама се оправям, така че не е и това а емицонално- то нали знаеш че боли ама минава...
по-скоро имам предвид ако пак се получи така, че да се разделим, а има и дете- от това ме е страх

Виж тук е трудно да ти се даде наи то4ния съвет.Все пак не се познаваме .Ти сама трябва да прецениш какъв процент е риска от това да останеш отново сама.Ти го познаваш.Изпробваи го в дадени ситуации как ще реагира .Ти си занеш наи добре в какви ситуации и как може поне малко да го изпробваш  дали в труден момент ще остане до теб.И как се държи с детето ти?Това също е много важно.Но в живота е "риск губи,риск пе4ели"Може пък да се 4устваш много щастлива с него.Посни женската си хитрус в деиствие. 

# 10
  • Мнения: 1 425
Тук никой не те познава нито познава човека с който се срещаш, така че едва ли някой може да ти даде съвет.
Иначе бих те посъветвал да пробвате известно време да поживеете заедно преди да се решиш на дете, но не съм съвсем сигурен как ще го приеме първото ти дете. Тук могат да кажат другите мами.
А иначе - по-добре сподели с някой твой приятел, който познава и двама ви и на който смяташ, че можеш да имаш доверие. Поне ще има някаква основа за мнението си, ако даде такова.

# 11
  • Мнения: 3 634
Аз на втори опит бих се решила, но не и на дете с "новия си мъж".

# 12
  • Мнения: 2 863
Ами аз имам две деца от различни бащи... явно е, че след като съм тука и втория ми опит за летене не е бил успешен...  но пък и за миг не съм съжалявала, даже и в най-гадните изцепки на "таткото" не можах да го намразя, понеже имам невероятно детенце и то наистина  е негова заслуга- искам да кажа че не бяхме се разбирали да забраменявам, но се оказа, че той имал вече решение... е после като размисли, а аз бях в 4 месец беше много тежко... но както се "вижда" съм си жива и здрава и в чудесна форма.... най важно е ти за какво си готова- понеже и да се ожените ГАРАНЦИИ НИКОЙ И ЗА НИщО НЕ МОЖЕ ДА ТИ ДАДЕ. Това е истината, в живота сигурен е само изхода му:)))

# 13
  • София
  • Мнения: 6 477
Аз на втори опит бих се решила, но не и на дете с "новия си мъж".
Аз по-скоро не точно на втори опит, а на една по-лежерна връзка, както е писала мирка мам - 1-2 пъти виждане в седмицата. Но не и да ми се настанява в къщата или тепърва пак с бебета да се занимавам. И това го виждам едва след няколко години - сега нямам никакво желание за какъвто и да било въж да се мотка около мен.

Но ако човек твърдо е решил да пробва втори път, наистина е по-добре да поживеете преди това заедно, за да се опознаете. Много е лесно когато хората са само гаджета и всеки се прибира после у дома си. Общото съжителство показва ще я бъде ли тази връзка годна за деца или не....а понякога от самото начало е ясно, че не е точно този  мъж за семейство и деца...ама жените обичаме да си живеем малко в заблудата - той ще се промени! Затова помисли, имаш ли силите ако се наложи сама да гледаш две деца - имаш ли сили, търпение и финанси?
Ако всичко се нареди добре - тогава супер Party, ще имате пълна къща с деца, стискам палци за добро развитие на нещата Grinning
П.П. Това, което казваш, че и двамата имате деца ми напомня на стария виц (ако си родите дете) - мойто и твойто набиха нашето Wink Wink Wink  bouquet

# 14
  • Мнения: 3 634

Аз по-скоро не точно на втори опит, а на една по-лежерна връзка, както е писала мирка мам - 1-2 пъти виждане в седмицата. Но не и да ми се настанява в къщата или тепърва пак с бебета да се занимавам. И това го виждам едва след няколко години - сега нямам никакво желание за какъвто и да било въж да се мотка около мен.

Но ако човек твърдо е решил да пробва втори път, наистина е по-добре да поживеете преди това заедно, за да се опознаете. Много е лесно когато хората са само гаджета и всеки се прибира после у дома си. Общото съжителство показва ще я бъде ли тази връзка годна за деца или не....а понякога от самото начало е ясно, че не е точно този  мъж за семейство и деца...ама жените обичаме да си живеем малко в заблудата - той ще се промени! Затова помисли, имаш ли силите ако се наложи сама да гледаш две деца - имаш ли сили, търпение и финанси?
Ако всичко се нареди добре - тогава супер Party, ще имате пълна къща с деца, стискам палци за добро развитие на нещата Grinning
П.П. Това, което казваш, че и двамата имате деца ми напомня на стария виц (ако си родите дете) - мойто и твойто набиха нашето Wink Wink Wink  bouquet

Добре си го написала...

но пък, връзка с мъж с когото да се виждам веднъж дваж в седмицата без нищо друго... намирисва ми на сексуална връзка само.

Общи условия

Активация на акаунт