Кой родилен дом в София е за предпочитане?

  • 250 648
  • 1 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 658
Мили, мами!
Тази анкета е продължение на темата на Ani** "Кой родилен дом в София е за предпочитане?" - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=86193.0. Целта е да се получат по-ясни количествени резултати.
Тъй като и аз не съм взела решение къде да раждам, ще ви бъда благодарна ако споделите впечатленията си от болницата, където сте раждали.
 

# 1
  • Мнения: 46 491
Правителствена  Peace

# 2
  • Мнения: 127
Аз също бях на твоето положение преди известно време, но благодарение на форума и на отзивчивите мами се спрях на Св. София, без избор на лекар.Казват ,че всички са специалисти и отношението е еднакво към всички. Подробности ще мога да ти дам в края на май живот и здраве.
Още веднъж искам да благодаря на всички!
Много сте мили
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 172
МД. Предпочетох го заради факта, че там са най-добрите неонатолози, там е и лекарят, който проследи бремеността ми и при когото раждах. 

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Имам впечатления само за болница" Лозенец" и горещо ти препоръчвам да раждаш там.........

# 5
и на мен ми предстои раждане в края на април и съм се спряла на света софия

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 18:24 от Vivi

# 6
  • Мнения: 47 963
препоръчвам шейново,и двете деца родих там и съм страшно доволна
някои неща не са като на филма,например никой не пускат вътре в отделенията,но лекарите са много добри специалисти,условията са добри,персонала е мил,детското отделение е фантастично-ново,модерно оборудвано и много чисто
разбирта се ако искаш още по-специално внимание,добре е да имаш уговорка с лекар,д-р богословова и д-р ненов са добри варианти
леко раждане!  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 756
аз и моите прияелки родихме тамЛежала съм и 1 седмица в патологията 4е беше седалищно, и после 1 седмица в родилното след секциоМного съм доволна и нямам никаква забележка.Не съм дала пари на никой а отношението на всички санитери, лекари и акушерки беш е на високо ниво Hug

# 8
  • Мнения: 120
Казват ,че в "Майчин дом" са най-добрите неонатолози. Аз избрах да раждам там тъй като бебето е най-важно.   Simple Smile

# 9
  • Мнения: 182
Казват ,че в "Майчин дом" са най-добрите неонатолози. Аз избрах да раждам там тъй като бебето е най-важно.   Simple Smile
И аз раждах там по същите съображения   Flutter Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
Раждах в Шейново и затова галсувах за него!

# 11
  • Мнения: 765
Аз избрах "Св. София" , но по принцип съм на мнение да се търси то4ният лекар, а не толкова клиниката - аз раждах там , заради специалиста , който бях избрала. Желая ти прекрасно беб4е! Успех!

# 12
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ами аз съм раждала в МД и в Окръжна. С първото избрах МД заради специалистите и заради това, че бебето си е при мен още от втория час след раждането. Втория път се колебаех между МД и Окръжна, защото докторката, която ме следеше (не съм я ангажирала за раждането, раждах по направление и ми се падна друг непознат лекар) работи там. Наложи ми се да лежа 4х по време на бременността в болницата и затова нямах никакво съмнение в избора си да родя там - по-малка болница, повече внимание и бях истински доволна от целия персонал. После се оказа, че изборът беше много удачен - ако бях избрала МД, щях да родя в колата и нямаше да успея да стигна навреме (МД ми е далече, пък и тогава имаше извънредни обстоятелства по улиците). Не съм доволна само от това, че ми дадоха бебето много по-късно, отколкото ми беше казала докторката - цели 12ч след раждането Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 94
Точно преди месец родих във 2 АГ Шейново. Много съм доволна newsm10

# 14
  • Мнения: 56
Имам лични впечатления от Майчин дом и от Шейново.Определено съм за Шейново.

Общи условия

Активация на акаунт