Отзиви за детската градина в Горна баня?

  • 790
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 125
Привет от нас!!!!
Ако някоя мама,има отзиви за тази градина нека сподели!БЛАГОДАРЯ!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
Нито риба, нито рак дето се вика. Чувала съм предимно лоши неща. Няма преимуществата на частните ДГ, но пък за разлика от държавните - снобарията е на ниво. Това е тема за училището в Горна баня. Същото е и в детската:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=23344.msg453682#msg453682

# 2
  • Мнения: 125
Въпроса ми е за държавната детска градина,за 4астната знам и никога не бих я дала там!!!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Там няма частна доколкото знам Rolling Eyes Я разясни!
Аз ти пиша за държавната. Дето е много прехвалена и много трудно се влиза. Темата също не е за частно училище.
Моя позната премести детето си след 1-ва група от кварталната там. детето свикна много трудно и все си искаше старата градина. Друго конкретно не знам. Дано някой даде лично мнение.

# 4
  • Мнения: 125
До колкото знам в Италианското у4илище има държавна детска градина,влиза се с изпит и таксата и е 100лв.на месец..
Аз искам да я запиша в кварталната,но понеже незнам как се казва,затова темата ми е така объркваща #Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Ясно Grinning Не хмога да ти помогна. Дано някой пише.

# 6
  • бяла спретната къщурка с две...дъги отпред
  • Мнения: 30
Здравей!
В Г. баня  на ул."Мечево усое" е 164ЦДГ. Ако се интересуваш за нея мога да се включа.

# 7
детската градина има едно преимущество - на чист въздух е. Но аз като дете съм била там - тя е седмична, и страшно страдах за мама. До ден днешен се питам, защо ме е "хвърлила" там

# 8
  • Мнения: 125
zunica,ако можеш напиши нещо пове4е за градината,ние живеем в Горна баня и затова питам за нея!!!!!  bouquet

# 9
  • бяла спретната къщурка с две...дъги отпред
  • Мнения: 30
Ами аз мога да пиша и много, и малко.
Първо да уточня, че в нея няма седмични групи. Има два корпуса- единият е масивна сграда, а другият е от типа бараки. Последно чух, че от Пожарната са ги предупредили, че от есента трябва да закрият дървената постройка. Къде ще сложат двете групи оттам изобщо не е ясно.
В основната сграда миналата година направиха ремонт като сложиха PVC дограма и ламинат. Също така и газифицираха.
Дотук с материалните условия. За въздуха няма да пиша, щом живееш в Г. баня го знаеш. Лошото е че цяла зима децата не се извеждат навън. Дори и при хубаво време!
Много е важно /както навсякъде/ при кои учителки ще попадне детето. Моето/а и не само то/ за зла беда беше местено от група в група, което води до сериозни емоционални сътресения. В момента обаче групите се изчистват по възраст и се надявам с други деца това да не се случва.
Ако искаш да питаш нещо по- конкретно-  пиши на лични.

# 10
  • Мнения: 125
Благодаря ви!!!!! newsm10

# 11
  • София
  • Мнения: 1 444
За градината за (надарени родители) ли става въпрос или за някоя квартална обикновенна детска градина? Сори, но не разбрах.... newsm78

# 12
  • Мнения: 125
за квартална градина!!!! :

Общи условия

Активация на акаунт