обувки SANBE

  • 4 234
  • 35
  •   1
Отговори
  • Габрово
  • Мнения: 399
Здравейте мами! Искам да купя на сина си такива обувки: www.sanbe.com.tr Ако някой е виждал някъде да казва къде (независимо в кой град....)

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Много са хубави,но не се сещам да съм ги виждала някъде

# 2
  • Мнения: 1 881
И аз не съм, а доста обикалях, но са страхотни сандалките, ще следя темата Stop

# 3
  • Мнения: 2 498
Аз купих на малката такива маратонки преди 2 седмици....имаше от тази марка само два вида маратонки-сини и розови с номерация до 22-много са сладки с ароматизирана подметка са....ще отскоча тези дни да проверя дали има и др. модели, но магазина е бебешки и ако има едва ли ще има големи номера, но като проверя ще ти пиша....

# 4
  • Габрово
  • Мнения: 399
Абе на мен ми трябват No.20, така че ме устройва. Кажи само къде е магазина - видях, че си от Ст.З - устройва ме  Mr. Green!!! И колко струваха горе-долу?

# 5
  • Мнения: 2 498
Абе на мен ми трябват No.20, така че ме устройва. Кажи само къде е магазина - видях, че си от Ст.З - устройва ме  Mr. Green!!! И колко струваха горе-долу?

Цената им е 30 лв....магазина се намира на Г. Димитров под 5-то основно у-ще...нов магазин е отворен преди месец....ако искаш да ти купя и да ти ги пратя по куриер....

# 6
  • Мнения: 5 713
Обувките са много сладки, но явно на малко места ги има. Не съм ги виждала досега.

# 7
  • Мнения: 7 106
Валя, ако ходиш пак скоро до това магазинче и видиш че има сандалки за дами (22 номер носи) моля те сети се за мен и ми пусни едно ЛС. Мисля че имам там човек, който да ги купи и да ми ги прати. Става въпрос за такива с отворени пръсти или с цепчиците от страни .Нещо такова :
а може и такова :

# 8
  • Мнения: 1 561
Не съм виждала, но добре изглеждат!!!Ще поогледам по магазините и ще пиша!

# 9
  • Мнения: 2 498
 3ори, докарали са 2 вида сандалки, но не точно като тези, които показваш....има 22 номер

# 10
  • Мнения: 7 106
Валя, можеш ли да ми ги опишеш, какъв цвят са, отворени ли са и има ли ги на сайта или са съвсем нови моделчета. И нещо важно - естествена кожа са, нали?

# 11
  • Мнения: 10 758
Много са сладки обувките.Дано някой да се включи с инфо за София Praynig

# 12
  • Мнения: 1 102
Аз току що им писах съощение (на фирмата производител),понеже са турско производство,като ми отговорят ще ви пиша къде имат представителства.

# 13
  • Мнения: 2 498
Зори, моделите ги няма в сайта, но са готини и кожата НЕ Е естествена...

# 14
  • Мнения: 639
В Пловдив, в Барборани съм ги виждала.Този ,който е на ул"Кичево",в другия, не знам.Много хубави изглеждат,само цената Sad

Общи условия

Активация на акаунт