Ръчна шевна машинка?

  • 10 545
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 270
Някой ползвал ли е такова нещо?
Къде според вас може да се намери? И струва ли си?

Искам да си купя, защото не умея да шия и ми трябва, колкото да си напрявя някой подгъв, да ушием дрешки на куклата... за дребни работи.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Имаше ръчни машини в Хоум Шопинг на ул. " Борис". Никога не бих си купила, долния конец не държи, а и за роклички на куклите на става, защото конеца дърпа, тегли. По- добре ший на ръка за куклите, а подгъвите прави с подлепващо.

# 2
  • Мнения: 35 951
Имаше ръчни машини в Хоум Шопинг на ул. " Борис". Никога не бих си купила, долния конец не държи, а и за роклички на куклите на става, защото конеца дърпа, тегли. По- добре ший на ръка за куклите, а подгъвите прави с подлепващо.

точно това щях да кажа и аз, все едно шиеш плата, ама само от едната страна red

# 3
  • Мнения: 466
Аз също исках някаква евтина машина за домашна употреба и си взехме на ТСМ. Честно казано много съм доволна. Има много видове тигели, бързичка е и си я ползвам отдавна. Тези за които ти говориш ми се струват много паянтови. Нашата струва около 150 лв. но имаше и други модели по- евтини.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 374
И аз си търся нещо такова - много е нужно за дома, вместо да се чудя къде да ми направят един шев или подгъв.

# 5
  • София
  • Мнения: 39 745
Навремето мама реши да му купи такава от ХомШопинг. Не я ползвам изобщо.
Първо ми е неудобна, 2ро имам голяма Лучник.
Като гледам колко желаещи имат направо да я подаря Simple Smile Сериозно го казвам.

# 6
  • Мнения: 2 180
Много 150 лв за малка машинка,бе!
Че то новите обикновени шевни машини в Технополис са 250-300 лв.
И аз се бях замислила скоро за някаква ръчна малка,но сега като ви четох се отказах-ще си шия късите панталонки за из къщи на ръка. Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 270
А може ли въобще да се зашие нещо с такава машинка, че ми е голям мерак? А голяма не искам да си купувам, защото не умея да шия и ще е излишен разход.

# 8
  • София
  • Мнения: 270
Тази от 150 лв., доколкото разбирам си е голяма, от ТСМ.
А тези малките по-колко са...?  newsm78

# 9
  • Мнения: 466
Точно така, аз говоря за голяма машина.Като тези, които са по 200 - 300 лв. Само,че тази е на ТСМ. Иначе малките ми се струва, че изобщо не си заслужават дори и 20 лв - въпреки, че не съм имала такава. Но, ако е само за игра, тогава.....  ти избираш.

Общи условия

Активация на акаунт