Отговори
  • Мнения: 410
Появяват се непрекъснато. Есента и зимата имаше периоди в които бяха много зле. С какво ли не съм мазала. Интересното за мен е, че се появяват като рецидив, на едно и също място. Основно по краката, гърба. Сега се опитват да избият и по корема. Сърбят го, и сега както пак идват голите крачета...
Лекарите твърдят, че било ухапано, някакви мини акари, да но през зимата!? Били по растенията, птиците, и защото е с по-фина и светла кожа... И му казват СТРОФУЛУС. Да, ама не може да го мажа все с Елоком, Адвантан или др. подобни.
някой може ли да помогне? Според мен е някаква алергия, но не мога да определя евентуално храна или друго, от което да се влияят.
Др. седмица пак ще го водя на лекар. д-р Янкова, зав. кожна кл-ка ВМИ Пловдив. Или ме посъветваите за лекар?
А, и хомеопатично пробвах - не се повлия

# 1
  • Мнения: 9 894
акари в матрачето изключваш ли?
Появяват се през 2-3 месеца.

# 2
  • Мнения: 1 942
Дени дава алергия към храни, в които има лимонена киселина изривайки се по крачетата след 2-3 дни. Има алергия към краве белтък, но от нея се изрива по лицето и гърдичките. Всичко това с много наблюдение установихме ...
Ако имаш цветя, рибки или домашен любимец виж като ги махнеш от къщата дали няма да се оправи.
Тити е права, особенно ако леглото ви е взето назаем от някого и стояло по тавани и мазета.

Общи условия

Активация на акаунт