Декларация за майчинство?

  • 1 892
  • 4
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 404
Някой знае ли къде в интернет мога да намеря формуляр на декларация за излизане в отпуск по майчинство? Имало някакъв нов формуляр, не знам колко е нов и откога е промяната. Благодаря предварително! Извинявам се, ако темата не е за този форум.

# 1
  • Мнения: 200
Не съм чула за такъв, но питай работодателя си...  тези неща май ги урежда счетоводителя...newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 3 787
Ето примерна декларация:

ДЕКЛАРАЦИЯ


Долуподписаната .......................................................,
(трите имена)
ЕГН ....................., Л. К. № ....................., адрес ............. .............................................................................


ДЕКЛАРИРАМ,ЧЕ
........................................................................
(трите имена на детето)
ЕГН ....................., родено на ................... г., не е настанено в детско заведение на пълна държавна издръжка и в момента аз полагам грижи за него.


   Дата: ..............                                                                                    Подпис: .............
 

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Ето и молба за майчинство.Декларацията върви към молбата

До г-н ..........................
                                            Изпълнителен директор
                                            На ..............................
                                                   (име на фирмата)
ЗАЯВЛЕНИЕ


От .....................................................................
(трите имена)
на длъжност ............................................................
в дирекция .............................................................
(отдел, цех, звено)

Уважаеми г-н Директор,

   Уведомявам Ви, че желая да ползвам полагащия ми се отпуск по чл. 164а от КТ, смятано от .....................
                       (дата)
   Декларирам, че в момента отпуск на същото основание не ползва съпругът ми (съпругата ми).
   Заявявам, че при настъпването на някое от обстоятелствата по чл. 46а, ал. 4 от НРВПО (основания, прекратяващи правото ми на ползване на отпуска), ще ви уведомя незабавно.


   Приложено: 1.  Ксерокопие от Акта за раждане на детето;
                        2.  Декларация, че детето не е настанено в детско заведение;
   



Дата: ..............                                                                                 
С уважение: ...............
                                                               
(подпис)

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 404
Ками, благодаря много, то голямата сложнотия, че счетоводителката щяла да го търси в интернет, но май я изпреварих! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт