Прогестерон?

  • 869
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Здравейте момичета.Имам понижено производство на хормона прогестерон.И ми препоръчаха хормонална терапия.
Само ,че аз съм с фиброаденом/ опериран/ и предразположена по майчена линия от рак на гърдата.
Казах това на гинеколога........ ,но той каза ,че не било проблем това лечение да се отрази на тези неща.
Другото което ме притеснява е дали се пълнее много вследствие на такъв курс на лечение?И без друго имам да свалям от раждането ами сега ако се понапомпам още и от тези хормони..... ooooh! #Cussing out
Ккаво мислите за такава терапия ,дайте съветкакво да правя. Laughing

# 1
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Аз съм на утрогестан точно заради недостатък на  прогестерон, но ние правим опити за бебе.
На мен ми се появиха няколко бучки , които според хирурга тук били точно от утрогестана. Оказаха се липоми и мамолога и гинеколога ми казаха, че прогестерона не можел да ги направи.
На твое място бих се консултирала с мамолог, а не само с гинеколог.
За пълнеене и аз много се притеснявах, защото съм дебеличка и качването на килограми води до отсъствие на овулация, затова с моя гинеколог избрахме да пия утрогестан, защото според повечето хора не се качват килограми и наистина не съм качила през времето, което го пиех.

Общи условия

Активация на акаунт