Спешно!!!Откъсната брадавичка.Опасно ли е?

  • 2 450
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 459
Преди два дни малката взе че ми изчовърка с нокът една брадавичка на шията. ShockedОт тези издадените,не знам как се казват Embarassed.Днес забелязах,че се е надула и мястото около нея е червено.До ходя ли на лекар?Може ли да стане нещо лошо?

# 1
  • Мнения: 7 640
освен възпаление, друго не може да стане. Мажи се с някакво АБ мехлемче

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
 Отиди на лекар!

# 3
  • Мнения: 8 459
освен възпаление, друго не може да стане. Мажи се с някакво АБ мехлемче
Много благодаря!А какво точно мехлемче?

# 4
  • Мнения: 8 459
Не ме плаши,моля те! CryИ без това съм си хипохондрик.Май ще отида. Shocked

# 5
  • Мнения: 7 640
освен възпаление, друго не може да стане. Мажи се с някакво АБ мехлемче
Много благодаря!А какво точно мехлемче?
ами каквото имаш с антибиотик- немибацин, примерно, з-то пишеш, че се е зачервило. Не се шашкай.

# 6
  • Мнения: 8 459
мерси!  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 228
Няма страшно, но за всеки случай отиди на лекар. Преди 1-2 месеца имах същия проблем и се бях шашнала, отидох на дерматолог и ми каза, че няма проблем. Може да се възпали, а ако не се махне както трябва, може да порасне. Така че най-добре ходи да ти я види лекар и ако има нещо останало, да ти я махне.  Аз се излъгах и отидох за тази процедура във Вита, където ме одраха над 40 лв., така че ако можеш си вземи направление.

# 8
  • Мнения: 8 459
Много благодаря! LaughingМен всъщност ме притеснява това,че не е съвсем откъсната,а наполовина и това,което е останало е надуто,а мястото наоколо зачервено.Май първия път не обясних както трябва Embarassed

# 9
  • софия
  • Мнения: 4 984
отиди на лекар,аз съм на този принцип.Предпочитам лекар да ми каже че нищо ми няма отколкото за да си спестя едно ходене (или пък плашане даже) да си навлека проблеми......

# 10
  • Мнения: 574
За да се успокоиш иди на лекар. Но мога да ти кажа как си махнах аз няколко брадавици. Разранявах ги или почти ги откъсвах и ги мажех със сока от смокиня. Така ми минаха ,но все пак ако се притисняваш иди на лекар.

# 11
  • Мнения: 5 317
Най-добре отиди на лекар. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт