Промени в месечния цикъл след раждане

  • 3 859
  • 38
  •   1
Отговори
Мами, които вече сте преживели Голямото Събитие, имам следните въпроси.
Промени ли се месечния ви цикъл като продължителност?
Промени ли се месечния цикъл като интензивност (по - обилен или по - малко обилен)?
Промени ли се наличието или липсата или изобщо самия ПМС (Предменструален синдром)?

Защото при мен има доста изменения - цикълът се удължи, определено стана по - обилен, но за сметка на това пълна липса на ПМС.

# 1
  • Мнения: 46 437
Промени ли се месечния ви цикъл като продължителност?
Не!

Промени ли се месечния цикъл като интензивност (по - обилен или по - малко обилен)?
Не!

Промени ли се наличието или липсата или изобщо самия ПМС (Предменструален синдром)?
Да! Липсва ПМС, за сметка на това усещам точно кога съм в овулация, а преди ражането нямах такова усещане.

При мен се появи и още една разлика след раждането (секцио), преди бях с много болезнена М, губех съзнание от болка през първия ден, а сега е безболезнено  Party

# 2
  • Мнения: 3 447
Стана по-продължителен и по-обилен, но за сметка на това безболезнен (и аз като Никол съм губила съзнание от болка). За ПМС... не мога да преценя newsm78 Аз още се оправдавам със следродилна депресия Laughing

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051

Промени ли се месечния ви цикъл като продължителност?- да, стана още по- дълъг  Rolling Eyes

Промени ли се месечния цикъл като интензивност (по - обилен или по - малко обилен)?- да, стана по- обилен  Cry

Промени ли се наличието или липсата или изобщо самия ПМС (Предменструален синдром)?- никакъв ПМС  newsm10

# 4
  • Мнения: 1 107
Промени ли се месечния ви цикъл като продължителност? - Не.
Промени ли се месечния цикъл като интензивност (по - обилен или по - малко обилен)? - Да, по-малко обилен.
Промени ли се наличието или липсата или изобщо самия ПМС? - Да, вече нямам никакви признаци, че ще ми идва, за разлика от преди...

# 5
  • Мнения: 1 489
Промени ли ви се цикъла като продължителност?-Не
Промени ли се цикъла като интензивност?-Не
Наличие или липса на ПМС-Вече нямам признаци

# 6
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Като продължителност-не
Като интензивност-да.Преди имах цикъл 7 пълни дни,а сега-първите 2 дни-нормално,3тия ден-никакво кръвотечени,4-7 ден-нормално.Така е откакто съм родила.
ПСМ-преди-страхотни болки,сега-никакви.

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 844
След първото раждане нямах промени - остана си продължителен и обилен, обаче сега след второто намаля и количеството и продължителността, а от ПМС остана само нервността  Wink.
Да съм знаела да родя по -рано второто  Wink.

# 8
  • Мнения: 922
След първото раждане за мен настъпи пълен ад по отношение на цикъла ми ooooh! . Страшни болки #Crazy, обилно кървене, продължително... Наложи се да започна да пия регулиращи. Но в т.нар. паузи (на 6месеца) настъпваше пак същият ад.
А сега след второто раждане... Малко е рано да се каже (минали само 3 цикъла), но все пак нямам болки, кървенето  е в норма (като за мен Wink ) и липсват всякакви ПМС Hug
Така че, явно си е строго специфично при всяка жена и след всяко раждане
Успех Grinning

# 9
  • Мнения: 1 403
Моя си остана същия, 7 дни. Така ми се искаше да намалеят тиа дни ама ....

# 10
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Промени ли се месечния ви цикъл като продължителност?-не, но стана редовен, а преди не беше  Peace
Промени ли се месечния цикъл като интензивност-не. Не се промени/около 3-4 дни е/
Промени ли се наличието или липсата или изобщо самия ПМС-не съм имала болки нито преди, нито след раждането  Peace

# 11
  • Мнения: 3 042
Промени ли се месечния ви цикъл като продължителност?
Не.
Промени ли се месечния цикъл като интензивност (по - обилен или по - малко обилен)?
Още след първото раждане цикълът ми стана по-малко обилен. След второто си остона такъв.
Промени ли се наличието или липсата или изобщо самия ПМС (Предменструален синдром)?
Преди първото раждане имах силни болки, след него намаляха. След второто раждане болки имам много рядко.
След първото раждане преди цикъл ставах много нервна, след второто съм си много спокойна.

# 12
  • Мнения: 1 059
Моя си остана същия, 7 дни. Така ми се искаше да намалеят тиа дни ама ....
и аз така

# 13
  • Мнения: 513
Промени ли се месечния ви цикъл като продължителност?
Не!

Промени ли се месечния цикъл като интензивност (по - обилен или по - малко обилен)?
Не!

Промени ли се наличието или липсата или изобщо самия ПМС (Предменструален синдром)?
Да! Липсва ПМС, за сметка на това усещам точно кога съм в овулация, а преди ражането нямах такова усещане.

При мен се появи и още една разлика след раждането (секцио), преди бях с много болезнена М, губех съзнание от болка през първия ден, а сега е безболезнено  Party
И при мен е така  Peace с малка разлика ,че продължава да ми е болезнен цикъла и това  Angry е няма спасение .

# 14
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
Да - скъси се, по-малко обилен е и по-безболезнен.

Общи условия

Активация на акаунт