Банановата каша на Милупа???

  • 579
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Какви са ви отзивите?
Бебето направи отвратена физиономия  Laughing Аз като помирисах кашата щях да повърна  Mr. Green Гааадост!!!!!

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Незнам какво да ти кажа единствено бананова не съм купувала на нито една марка, но съм пробвала всички останали каши на Милупа и са супер, на Хумана също  Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Мммм, вкусно!!! Mr. Green
И двете си я хапвахме с голямо удоволствие (напоследък не купувам каши).

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Страхотна е PeaceДа не ти казвам тук банановите каши как миришат SickМилупа са номер едно за мен Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 042
Бананова на Милупа съм купувала на времето на щерката, беше страхотна. На синът ми сега точно бананова не съм купувала, но от другите видове на Милупа съм купувала и са страхотни, също както едно време. Дори и на мен ми харесват кашите на Милупа  Embarassed,другите марки само на синът му харесват.

# 5
  • Мнения: 128
Аз ли нещо не съм в ред тогава?На мен не ми мирише на вкусен банан, а на вкиснато.То Еспумизана мирише много по - хубаво на банани и бебето обожава тези капки Mr. Green

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз ли нещо не съм в ред тогава?На мен не ми мирише на вкусен банан, а на вкиснато.То Еспумизана мирише много по - хубаво на банани и бебето обожава тези капки Mr. Green
Всички каши имат такъв лек мирис.Щом всички ти казваме, че тази каша е от най-хубавите............ Thinking, надявам се да не започнеш да го храниш с Еспумизан Confused

# 7
  • Ruse
  • Мнения: 390
моята беба определено харесва банановата каша на Милупа обаче обжава оризовата-направо е кто ламя eat newsm64 feeding

# 8
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Предложи я няколко пъти, за да се увериш, че наистина не я харесва. Нашият злояд момък веднъж я яде, веднъж не, направо вече съм луднала, но пък тя е единствената, която после изяждам аз с кеф!!!
Смесвай я с пюренце - няма да я хвърлиш я!
И според мен е супер!

Общи условия

Активация на акаунт