Има ли въобще някой доволен от д-р Шишенкова/от св.София/?

  • 2 240
  • 16
  •   1
Отговори
  • във фурната
  • Мнения: 596
Здравейте!Моля ви пишете има ли въобще някой доволен от д-р Шишенкова от б-ца Св.София?След изказванията в черния списък за нея,както и след прочетеното тук в една от темите,направо се притесних.Аз съм в 12 г.с.,отидох с направление при нея.Тя ми пусна разни изсл.на кръв и урина и сега в петък съм пак на преглед при нея.След първото раждане не са ми зашили шийката на матката,може би сега ще се наложи да се прави сирклаж...въобще за това бебе съм много притеснена,дали ще бъде всичко нормално... и сега с тези изказвания съвсем се притесних!Съгласна съм и абонамент да си платя/сигурно е с избор на лекар/-само всичко да е наред.Но ако пък се преместя при друг лекар от същата б-ца,няма ли да се получи доста конфузна ситуация...моля ви дайте съвет!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 394
Аз съм една от многобройните "почитателки" на въпросната "лекарка". Името й ми действа като червено на бик. Ако питаш мен, сменяй я и въобще да не ти пука, че ситуацията щяла да бъде конфузна (излъгах я, че се премествам да живея в друг квартал и не ми е удобно да се разкарвам до Св. София). Аз също като теб бях решила, че няма да подхождам с предубеждение към нея, въпреки всичко изчетено за нея тук, но за съжаление то се потвърди.
Важното е ти и бебето да сте добре и да имаш доверие на наблюдаващият те лекар.
А дори и да си платиш абонамент, Шишенкова си е мърла и няма отношение към пациентите. Когато ходиш на консултация забележи, че само пред нейния кабинет няма пациенти, а как изглежда самата "докторка"... просто думи нямам. Ако си решила да плащаш за проследяване на бременността, по-добре си дай парите на друг доктор - тя не заслужава.
Аз лично точно така постъпих и грам не съжалявам.
(само да допълня - тя е шеф на ЖК, защото е много близка с д-р Янков - директора на Св. София и тя много обича да парадира с това)

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 17:15 от zvanche

# 2
  • във фурната
  • Мнения: 596
Благодаря,ще послушам съвета ти! Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 437
Извинявайте какъв е този черен списък и къде мога да го прочета.

# 4
  • Мнения: 161
Не и в мое лице  box #Sniper bash некадърница, щеше да ме остави без деца  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 5
  • София
  • Мнения: 551
Извинявайте какъв е този черен списък и къде мога да го прочета.

Ето това е за София:
 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4909.0

# 6
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!
Изобщо не знам тази жена защо досега не си е сменила професията, явно че не става за това, а май не я и интересува нищо.  #2gunfire

# 7
  • във фурната
  • Мнения: 596
Благодаря ви много ,момичета!Със сигурност в петък няма да отида при нея.

# 8
  • Мнения: 306
 Praynig Praynig PraynigСлава на Бога,че отидох в 7мес.при нея!!!До тогава бях на частно и ми казаха като реша къде искам да родя, да започна там да ходя на консултация.А доктора,който си бяхме избрали беше там,каза,че била добър специалист и наистина не съм имала проблем,Слава Богу!!!!само ме гледаше на видеозон,много слаби ни бяха контактите,като отидох да раждам ме прегледа и ми каза,че съм с 3см.разкритие,но да се прибера или да се разхождам,че до момента на раждането нямало да ми бъде приятна обстановката-пищят,викат...май по-добре,че не съм отишла от самото начало.... #Crazy #Crazy #Crazy

# 9
  • Мнения: 394
В никакъв случай-тая е за убиване #2gunfire #2gunfire

# 10
  • Мнения: 176
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire ако я бях послушала в началото на бременоста сега нямаше да имам слънчице на годинка тази жена е за убиване незнам какво може да се направи по въпроса

# 11
  • Мнения: 7 640
що не се съберете всички недоволни, повечето като гледам сте родили и няма от какво да се притеснявате, и не напишете един рапорт до шефа д-р Янков- много е печен, може и нещо да стане

# 12
  • софия
  • Мнения: 25 394
PolarFox права си, че Янков е печен, но Шишенкова му е близка. Той лично ме изпрати при нея, но когато родя, живот и здраве, съм решила да отида и да му кажа впечатленията си от нея.

# 13
  • Мнения: 7 640
PolarFox права си, че Янков е печен, но Шишенкова му е близка. Той лично ме изпрати при нея, но когато родя, живот и здраве, съм решила да отида и да му кажа впечатленията си от нея.
съберете се повече жени, щом му е близка, наистина може да няма реална представа за какво става въпрос. А защо ще чакаш да родиш

# 14
  • софия
  • Мнения: 25 394
Защото съм си избрала да раждам пак там - в Св. София

Общи условия

Активация на акаунт